Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targ śniadaniowy po raz ostatni odbędzie się w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targ śniadaniowy po raz ostatni odbędzie się w Parku Kasprowicza
26-09-2014 00:33   Janusz Ludwiczak
Mamy złą wiadomość dla miłośników pikników na trawie i śniadań pod chmurką. W sobotę odbędzie się ostatni Targ Śniadaniowy w Parku Kasprowicza.

Od 10 maja w każdą sobotę między godz. 8 a 16 Park Kasprowicza tętni życiem. Organizatorzy Targu Śniadaniowego chcieli stworzyć warunki do wspólnego posiłku z przyjaciółmi - śniadania z możliwością zjedzenia przy stołach i na kocach. I to im się udało. Miejsce, które na co dzień służy do spacerów, biegania czy wyprowadzania psa zamieniło się w piknik.

W sobotę odbędzie się ostatni Targ Śniadaniowy w Parku Kasprowicza.

Tak jak planowaliśmy w maju Targi Śniadaniowe odbywać będą się do końca września. Kończy się sezon letni. Chcemy jednak kontynuować Targ Śniadaniowy, ale tym razem pod dachem. Wszelkie szczegóły są jeszcze dopracowywane - powiedziała Magdalena Kosakowska, menadżer Targu Śniadaniowego w Poznaniu.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: