Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Transatlantyk dopłynie pod Arenę? Kino "pod chmurką" może odbyć się w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Transatlantyk dopłynie pod Arenę? Kino "pod chmurką" może odbyć się w Parku Kasprowicza
04-08-2014 06:43   Janusz Ludwiczak
Być może Parku Kasprowicza przy Arenie powstanie mobilne kino letnie. By tak się stało zale

W ramach rozpoczynającego się w piątek czwartej edycji festiwalu filmowego Transatlantyk powstanie Mobilne Kino. Piętnaście sensów ma odbyć się w Poznaniu. Miejsca projekcji w głosowaniu mogą wybrać sami widzowie.

Jedną z proponowanych lokalizacji jest Park Kasprowicza. Gdyby miejsce to wygrało w głosowaniu w poniedziałek, 11 sierpnia o godz. 21:30 przed Areną Mobilne Kino Škody zaprezentowałoby film "Billy Elliot" (Wielka Brytania, 2000, reż. Stephen Daldry). Seans można byłoby zobaczyć m.in. w samochodach kinowych marki Yeti.

Wśród proponowanych lokalizacji są również: Park Sołacki, Cytadela, Skwer Ireny Bobowskiej, plac przy ul. Marcelińskiej i Bułgarskiej, Park Moniuszki, Most Jordana, plac przed Centrum Kultury Zamek, Park Drwęskich, ul. Poplińskich, Park Chopina, Plaża Miejska nad Wartą, Skwer Łukasiewicza, Park Kurpińskiego i Park Tysiąclecia.

Głosowanie na stronie organizatora.


Komentarze (2)

04-08-2014 17:04:31
izotop
szkoda tylko, że trzeba godzić się na przetwarzanie danych osobowych.
04-08-2014 08:56:35
Szymon
Zagłosowane:)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: