Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"79" pojedzie przez Reymonta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"79" pojedzie przez Reymonta
28-07-2014 13:15   Janusz Ludwiczak
W związku z prowadzonymi pracami drogowymi na skrzyżowaniu ulic Arciszewskiego, Reymonta, Hetmańskiej i Grochowskiej autobusy linii nr 79 będą jeździć zmienioną trasą.

We wtorek, 29 lipca prowadzone będą prace drogowe na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Reymonta. Na czas prowadzonych prac nie będzie możliwy skręt z ulicy Arciszewskiego w Hetmańską.

Autobusy linii nr 79 w kierunku Dębca będą jeździć objazdem. Z ulicy Arciszewskiego pojadą prosto ulicą Reymonta, gdzie nawrócą przez torowisko tramwajowe, a następnie skręcą w lewo w ulicę Hetmańską i pojadą dalej po stałej trasie.

Przypominamy również, że do zakończenia remontu skrzyżowania autobusy linii nr 64 w kierunku os. Kopernika nie jeżdżą przez Szymborską i Hetmańską lecz są kierowane przez Chociszewskiego, Reymonta (nawrót przez torowisko za stacją benzynową) i Arciszewskiego. W kierunku przeciwnym, w stronę Sołacza i Strzeszyna Greckiego "64" jeździ bez zmian, przez Arciszewskiego, Reymonta i Hetmańską.

Podobnym objazdem kursują autobusy linii nr 79: DĘBIEC - ... - Dmowskiego - Hetmańska - Hetmańska - Reymonta (nawrót przez torowisko za stacją benzynową) - Arciszewskiego - ... - KACZA.

Inaczej jeżdżą również autobusy linii nr 82. W kierunku os. Wichrowe Wzgórze objazd został poprowadzony przez Arciszewskiego, Reymonta (nawrót przez torowisko za stacją benzynową) i dalej Grochowską po stałej trasie.

Remont na skrzyżowaniu ulic Reymonta, Hetmańskiej, Arciszewskiego i Grochowskiej ma zakończyć się w tym tygodniu.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: