Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach odbędzie się dyskoteka na plaży - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach odbędzie się dyskoteka na plaży
11-07-2014 07:15   Janusz Ludwiczak
W piątkowy wieczór odbędzie się koncert zespołów Studio BUM! oraz Nankinowa w ramach akcji "Lato na Targach" - muzyczna scena z koncertami młodych zespołów. O godz. 21 rozpocznie się dyskoteka na plaży. W świat przebojów lat 70., 80. i 90. zabierze Dj Czester.

Targi oddają głos młodym artystom. Na plaży, która powstała w ogrodzie, pomiędzy pawilonami 1 i 15 odbędzie się koncert, w trakcie którego wystąpią zespoły Studio BUM! oraz Nankinowa.

Studio BUM! wzięło swoją nazwę od skrótu Bardzo Unikatowa Muzyka. Zespół z Wągrowca eksploruje tereny hip hopu i muzyki rap. Grają razem od 2007 roku i mają na koncie kilka wydawnictw.

Nankinowa - to tajemnicza dziewczyna lubiąca chodzić po lesie i naśladować odgłosy ptaków. Ściśle powiązana z przyrodą osobowość, w której mieszają się wielobarwne uczucia radości, smutku, dziecięcego lęku, nieokiełznanej ciekawości i natarczywej namiętności do muzyki. Jako wysłanniczka z misją chce rozbudzić swoją muzyką życie w ludziach, o którym dawno już zapomnieli. Lekkością słów chce dodać skrzydeł tym, którzy zwątpili w swoje siły a powiewem świeżości dźwięków ocucić blade twarze ze zmęczenia. Nankinowa to koncepcyjny styl zdystansowanej do życia muzyki a jednocześnie silnie przeżywającej każdą jego chwilę.

Ok. godz. 21 rozpocznie się dyskoteka na plaży. W świat przebojów lat 70., 80. i 90. zabierze Dj Czester.

Wstęp jest bezpłatny, przez wejście południowe od ul. Głogowskiej (przez budynek dawnej restauracji McDonald's), naprzeciwko wjazdu na trasę PeSTki.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: