Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach odbędzie się dyskoteka na plaży - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach odbędzie się dyskoteka na plaży
11-07-2014 07:15   Janusz Ludwiczak
W piątkowy wieczór odbędzie się koncert zespołów Studio BUM! oraz Nankinowa w ramach akcji "Lato na Targach" - muzyczna scena z koncertami młodych zespołów. O godz. 21 rozpocznie się dyskoteka na plaży. W świat przebojów lat 70., 80. i 90. zabierze Dj Czester.

Targi oddają głos młodym artystom. Na plaży, która powstała w ogrodzie, pomiędzy pawilonami 1 i 15 odbędzie się koncert, w trakcie którego wystąpią zespoły Studio BUM! oraz Nankinowa.

Studio BUM! wzięło swoją nazwę od skrótu Bardzo Unikatowa Muzyka. Zespół z Wągrowca eksploruje tereny hip hopu i muzyki rap. Grają razem od 2007 roku i mają na koncie kilka wydawnictw.

Nankinowa - to tajemnicza dziewczyna lubiąca chodzić po lesie i naśladować odgłosy ptaków. Ściśle powiązana z przyrodą osobowość, w której mieszają się wielobarwne uczucia radości, smutku, dziecięcego lęku, nieokiełznanej ciekawości i natarczywej namiętności do muzyki. Jako wysłanniczka z misją chce rozbudzić swoją muzyką życie w ludziach, o którym dawno już zapomnieli. Lekkością słów chce dodać skrzydeł tym, którzy zwątpili w swoje siły a powiewem świeżości dźwięków ocucić blade twarze ze zmęczenia. Nankinowa to koncepcyjny styl zdystansowanej do życia muzyki a jednocześnie silnie przeżywającej każdą jego chwilę.

Ok. godz. 21 rozpocznie się dyskoteka na plaży. W świat przebojów lat 70., 80. i 90. zabierze Dj Czester.

Wstęp jest bezpłatny, przez wejście południowe od ul. Głogowskiej (przez budynek dawnej restauracji McDonald's), naprzeciwko wjazdu na trasę PeSTki.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

28

sie

18:00
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
VI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

31

sie

Park Wilsona
Dożynki miejskie
Pod naszym patronatem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: