Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach odbędzie się dyskoteka na plaży - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach odbędzie się dyskoteka na plaży
11-07-2014 07:15   Janusz Ludwiczak
W piątkowy wieczór odbędzie się koncert zespołów Studio BUM! oraz Nankinowa w ramach akcji "Lato na Targach" - muzyczna scena z koncertami młodych zespołów. O godz. 21 rozpocznie się dyskoteka na plaży. W świat przebojów lat 70., 80. i 90. zabierze Dj Czester.

Targi oddają głos młodym artystom. Na plaży, która powstała w ogrodzie, pomiędzy pawilonami 1 i 15 odbędzie się koncert, w trakcie którego wystąpią zespoły Studio BUM! oraz Nankinowa.

Studio BUM! wzięło swoją nazwę od skrótu Bardzo Unikatowa Muzyka. Zespół z Wągrowca eksploruje tereny hip hopu i muzyki rap. Grają razem od 2007 roku i mają na koncie kilka wydawnictw.

Nankinowa - to tajemnicza dziewczyna lubiąca chodzić po lesie i naśladować odgłosy ptaków. Ściśle powiązana z przyrodą osobowość, w której mieszają się wielobarwne uczucia radości, smutku, dziecięcego lęku, nieokiełznanej ciekawości i natarczywej namiętności do muzyki. Jako wysłanniczka z misją chce rozbudzić swoją muzyką życie w ludziach, o którym dawno już zapomnieli. Lekkością słów chce dodać skrzydeł tym, którzy zwątpili w swoje siły a powiewem świeżości dźwięków ocucić blade twarze ze zmęczenia. Nankinowa to koncepcyjny styl zdystansowanej do życia muzyki a jednocześnie silnie przeżywającej każdą jego chwilę.

Ok. godz. 21 rozpocznie się dyskoteka na plaży. W świat przebojów lat 70., 80. i 90. zabierze Dj Czester.

Wstęp jest bezpłatny, przez wejście południowe od ul. Głogowskiej (przez budynek dawnej restauracji McDonald's), naprzeciwko wjazdu na trasę PeSTki.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: