Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach odbędzie się dyskoteka na plaży - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach odbędzie się dyskoteka na plaży
11-07-2014 07:15   Janusz Ludwiczak
W piątkowy wieczór odbędzie się koncert zespołów Studio BUM! oraz Nankinowa w ramach akcji "Lato na Targach" - muzyczna scena z koncertami młodych zespołów. O godz. 21 rozpocznie się dyskoteka na plaży. W świat przebojów lat 70., 80. i 90. zabierze Dj Czester.

Targi oddają głos młodym artystom. Na plaży, która powstała w ogrodzie, pomiędzy pawilonami 1 i 15 odbędzie się koncert, w trakcie którego wystąpią zespoły Studio BUM! oraz Nankinowa.

Studio BUM! wzięło swoją nazwę od skrótu Bardzo Unikatowa Muzyka. Zespół z Wągrowca eksploruje tereny hip hopu i muzyki rap. Grają razem od 2007 roku i mają na koncie kilka wydawnictw.

Nankinowa - to tajemnicza dziewczyna lubiąca chodzić po lesie i naśladować odgłosy ptaków. Ściśle powiązana z przyrodą osobowość, w której mieszają się wielobarwne uczucia radości, smutku, dziecięcego lęku, nieokiełznanej ciekawości i natarczywej namiętności do muzyki. Jako wysłanniczka z misją chce rozbudzić swoją muzyką życie w ludziach, o którym dawno już zapomnieli. Lekkością słów chce dodać skrzydeł tym, którzy zwątpili w swoje siły a powiewem świeżości dźwięków ocucić blade twarze ze zmęczenia. Nankinowa to koncepcyjny styl zdystansowanej do życia muzyki a jednocześnie silnie przeżywającej każdą jego chwilę.

Ok. godz. 21 rozpocznie się dyskoteka na plaży. W świat przebojów lat 70., 80. i 90. zabierze Dj Czester.

Wstęp jest bezpłatny, przez wejście południowe od ul. Głogowskiej (przez budynek dawnej restauracji McDonald's), naprzeciwko wjazdu na trasę PeSTki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: