Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach prawie jak nad morzem... plaża, kino letnie,pokazy kulinarne, siatkówka a nawet dyskoteki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach prawie jak nad morzem... plaża, kino letnie,pokazy kulinarne, siatkówka a nawet dyskoteki
05-07-2014 01:34   redakcja, MTP
Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają wszystkich mieszkańców do zabawy i odpoczynku w targowym ogrodzie przed pawilonem 15. W ramach akcji "Lato na Targach" czeka wiele atrakcji, m.in. piaszczysta plaża z leżakami, plac zabaw dla dzieci z ogromną piaskownicą, boiska do gry w siatkówkę i bule. Zaplanowano również wycieczki, zabawy z animatorami czy dyskoteki, koncerty i kino plenerowe.

Od piątku aż do 14 sierpnia każdego dnia w godzinach od 10:00 do 18:00 (w piątki do 24:00) na wszystkich uczestników imprezy będą czekały letnie atrakcje. Do dyspozycji gości będą piaszczyste boiska do gry w plażową piłkę nożną i siatkową oraz bule, plac zabaw, piaskownica oraz bogata gama sprzętu sportowego (gumy, skakanki, kapsle, ringo). Poznaniacy będą mogli wypocząć w ogrodzie i plaży z leżakami lub skorzystać z fontanny dla ochłody.

W każdy czwartek młodzi i nieco starsi miłośnicy historii będą mogli wybrać się na wycieczkę po MTP z przewodnikiem. W programie zgłębianie historii targowego Poznania i wiele ciekawostek związanych z jedną z najstarszych firm w Wielkopolsce.

Dodatkowo czwartki i soboty będą skierowane do dzieci. Od 10.00 wyszkoleni animatorzy poprowadzą gry, konkursy i zabawy m.in. grę w kapsle, gumę, w klasy, zbijaka, skakankę, ringo, hula hop, rysowanie kredą i wyklejanki z kolorowego papieru. W soboty dodatkowo będzie działała letnia „Akademia Reissa”, gdzie najmłodsi fani piłki nożnej będą mogli doskonalić swoje umiejętności.

W każdy piątek po godz. 18:00 MTP zaprasza dorosłą publiczność na muzyczne atrakcje. W programie koncerty młodych zespołów trwające do godz. 24:00.

Wszystkie atrakcje w ramach „Lata na Targach” są bezpłatne. Na terenie imprezy będzie można skorzystać z usług gastronomicznych. Wstęp na teren imprezy będzie możliwy od strony ul. Głogowskiej, wejściem południowym od godz. 10:00 (przez budynek dawnej restauracji Mc Donald's).

Program wydarzeń w ramach akcji Lato na Targach 4 lipca – 14 sierpnia. Codziennie od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00 do 18:00:

 • Piaszczyste boiska do gry w plażową piłkę nożną, siatkową, badmintona oraz bule
 • Gry i zabawy na świeżym powietrzu – m.in. kapsle, guma, rysowanie kredą, ringo, hula hop
 • Duża piaskownica i plac zabaw
 • Fontanna dla ochłody
 • Plaża z leżakami
 • Ogród letni ze strefą gastronomiczną

Dodatkowo w lipcu:

 • w każdy czwartek:
  • Godz. 10:00 – 16:00 – Miasteczko dzieci
   Konkursy i zabawy dla najmłodszych z wykwalifikowanymi animatorami
  • Godz. 10:30 – 12:00 Wycieczka po MTP z przewodnikiem dla młodszych i starszych miłośników historii (historia, ciekawostki, znane miejsca)
 • w każdy piątek:
  • Godz. 18:00 – 21:00 Muzyczna scena z koncertami młodych zespołów
  • Godz. 21:00 – 24:00 Dyskoteka na plaży
 • w każdą sobotę:
  • Godz. 10:00 – 16:00 – Miasteczko dzieci
   Konkursy i zabawy dla najmłodszych z wykwalifikowanymi animatorami
  • Godz. 10:00 – 12:00 - Akademia Reissa
   Mecze piłki nożnej i doskonalenie gry dla dzieci


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: