Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Naprzeciwko kościoła Św. Anny powstaje 4-kondygnacyjny budynek - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Naprzeciwko kościoła Św. Anny powstaje 4-kondygnacyjny budynek
10-07-2014 07:10   Janusz Ludwiczak
Czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z funkcjami usługowymi powstaje przy skrzyżowaniu ulic Matejki i Limanowskiego.

Naprzeciwko kościoła Św. Anny, przy ul. Matejki 34 trwa budowa budynku wielorodzinnego z usługami.

Budynek będzie miał 450 metrów kwadratowych powierzchni i cztery kondygnacje. Powstanie w nim 8 lokali mieszkalnych. Na parterze powstaną sklepy. Zakończenie budowy planowane jest w przyszłym roku. Jest to inwestycja prywatna, mieszkania nie będą sprzedawane na rynku nieruchomości.


Komentarze (7)

15-07-2014 08:55:14
Hania
No właśnie! A ja mieszkam obok i strach mnie oblatywał na samą myśl, że mi pod oknem budują kolejne galerie (w tym przypadku to galeryjki) handlowe... Szkoda, że budynek (raczej na pewno) nie wpisze się w okolicę architektonicznie, ale przeca zaraz obok też stoi jakiś różowy gargamel, co pasuje tu jak pięść do nosa. Czemu ludzie nie są tego świadomi?
11-07-2014 07:18:46
Negatyw
Lepsze to, niż na odwrót.
10-07-2014 23:25:06
morlock
Iżby podwójne standardy? W 2011 wielkie larum - "nie prostujta chodnika przy Św.Annie bo zabytkowy" a teraz jekieś małorolne pozazdrościły francuzom legopiramidy sprzed Luwru i postanowiły oszpecić łazarską zabudowę. Chyba se kupię kawałek gleby vis`a vis Sheratona i postawię Kurną Chatę z całym inwentarzem- kurami, kejtrami, turami i kmiotami. Jak wiocha to wiocha! Ps. Dach będzie szczelny.
10-07-2014 19:26:52
swojak
Kolejna dyskusyjna inwestycja. Kto i na jakiej podstawie wyraził zgodę na tak wysoki budynek w tym miejscu?! Zaburzono historyczną linię zabudowy / jej wysokość/ ulicy Limanowskiego. Fakt że nie ma garażu podziemnego dla przyszłych lokatorów to więcej niż skandal.
10-07-2014 18:07:01
morlock
@TOMI Może dla tego że bez WYGLĄDAŁ lecz najbardziej pachniał mi jaśmin. Choć masz rację, bez zakwitał pierwszy. Później przez betony pseudopłota przerastały kiechy maliny z kolcami i jak wracałem z worami zakupów zagdakane mamuchny, miejskie inaczej, zajmując całą szerokość chodnika spychały mnie pod kolce tak że z porysaną facjatą wracałem do domu. I od tego czasu zostałem zadeklarowanym chamem.
10-07-2014 14:18:06
TOMI
Tam rosły piękne lilaki - czyli popularne bzy - jaśminu nie pamiętam...
10-07-2014 08:00:14
morlock
Mam nadzieję że zamieszkają tam wyłącznie piesi i rowerzyści bo parkingu nie przewidziano a Limanowskiego jest tak zawalona że aż dziwny jest brak kolizji na wyjeździe z Drużbackiej (ograniczona widoczność przez zaparkowane pojazdy). Tak, znowu marudzę a to dlatego że brak mi zapachu jaśminu który rósł na tej działeczce, na samym winklu. Tłumił zapach psich min przeciwpiechotnych, choć oddając sprawiedliwość właścicielom spotykam coraz więcej osób "na smyczy" z łapkami w workach foliowych, cierpliwie czekających aż pociecha swoje zrobi. Tylko tak dalej drodzy państwo, uczcie szuszfoli ze sztywnymi kręgosłupami!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: