Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Drogowcy wymienili sygnalizator,który spadł na auto. ZDM:"był przeznaczony po weekendzie do wymiany" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Drogowcy wymienili sygnalizator,który spadł na auto. ZDM:"był przeznaczony po weekendzie do wymiany"
09-06-2014 16:13   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek ekipy Zarządu Dróg Miejskich zamontowały nowy sygnalizator świetlny na skrzyżowaniu ulic Dmowskiego i Hetmańskiej. Dzień wcześniej na czekający na zielone światło samochód spadł sygnalizator świetlny. Auto zostało zniszczone. Jak informuje ZDM sygnalizator był przeznaczony do wymiany.

W niedzielne południe stojący na ul. Dmowskiego, przed skrzyżowaniem z ul. Hetmańską samochód czekał na zmianę świateł. W tym momencie na auto spadł sygnalizator. Kierowcy Forda na szczęście nic się nie stało, jednak spadający sygnalizator uszkodził maskę i przednią szybę samochodu. Więcej w artykule: Sygnalizator świetlny spadł na samochód na skrzyżowaniu Dmowskiego i Hetmańskiej - auto zniszczone.

W poniedziałek od rana drogowcy montowali nowy sygnalizator. Jak twierdzi Zarząd Dróg Miejskich sygnalizator miał zostać wymieniony po weekendzie.

Na bieżąco kontrolujemy zarówno sygnalizatory jak i uliczne latarnie. Sygnalizator był akurat przeznaczony do wymiany, miało to nastąpić po weekendzie - twierdzi Tomasz Libich z Zarządu Dróg Miejskich.

Kierowca oczywiście może ubiegać się o odszkodowanie.

Kierowca ma prawo zwrócić się do nas o odszkodowanie, jak każdy, który odniósł uszczerbek na zdrowiu czy uszkodzenie pojazdu. Liczymy się z tym, że taki wniosek zostanie złożony - dodaje Tomasz Libich, ZDM.


Komentarze (1)

09-06-2014 22:29:45
poznaniak z grunwaldu
oj będzie lepiej i i i i bezpieczniej
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: