Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Studenci wyjdą na ulice - będą utrudnienia dla pasażerów i kierowców - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Studenci wyjdą na ulice - będą utrudnienia dla pasażerów i kierowców
04-06-2014 09:08   Janusz Ludwiczak
W czwartek po godz. 17 spod Areny wyruszy pochód juwenaliowy. Studenci przejdą ulicami Wyspiańskiego, Reymonta i Grunwaldzką na stadion miejski. Zarówno pasażerów MPK jak i kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Korki, zmiany tras i opóźnienia w kursowaniu tramwajów i autobusów na pewno wystąpią.

Pochód juwenaliowy wyruszy w czwartek o godz. 17:00 spod hali Areny. Trasa korowodu prowadzić będzie ulicami: Wyspiańskiego, Reymonta, Rondo Jeziorańskiego, Grunwaldzką, Bułgarską i Ptasią na plac za stadionem miejskim.

Do godz. 20:30 wystąpią utrudnienia zarówno w ruchu kołowym jak i w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W korku z pewnością staną autobusy linii nr 45 i 93. Opóźnienia będą też notować tramwaje linii nr 1, 6, 7, 13 i 15.

Natomiast od 5 do 8 czerwca uruchomiona zostanie dodatkowa linia tramwajowa nr 30, która będzie kursować na trasie:
MARCINKOWSKIEGO - Fredry - Most Teatralny - Roosevelta - Rondo Kaponiera - Bukowska - Grunwaldzka - Rondo Jeziorańskiego - Grunwaldzka - INEA STADION (miejski).
"Trzydziestka" będzie kursować od godz. 19 do zakończenia koncertów w ramach Juwenaliów. Ponadto autobusy linii nocnych nr 251 do ok. godz. 1 będą kursować dwukrotnie częściej - co 15 minut. Częściej będą jeździć również tramwaje linii nr 1 i 15, których kursowanie zostanie wydłużone do godzin nocnych.


Komentarze (1)

04-06-2014 17:08:39
Negatyw
I zapewne mpk czeka powtórka z "rozrywki" - jak po Wielkim Grillowaniu!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

gru

15:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Świąteczna Eka" - międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Zimowa przygoda"w wykonaniu Teatru Krokodyl. Spektakl bedzie tłumaczony na język migowy

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata "Wolność -kocham i rozumiem"

07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: