Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Palmiarni koty czekały na dom - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Palmiarni koty czekały na dom
27-05-2014 00:51   Janusz Ludwiczak
Koty porzucone i pozostawione bez opieki czekały w Palmiarni na nowy dom. W weekend odbył się pokaz kotów przeznaczonych do adopcji.

Fundacja dla zwierząt "Animalia" wspólnie z Palmiarnią przygotowały pokaz przeznaczonych do adopcji, podczas którego można poznać podopiecznych fundacji czekających na swoje domy i adoptować kociego pupila po zapoznaniu się z obowiązkami, jakich będzie musiał podjąć się przyszły właściciel kota.

Wśród prezentowanych kotów były małe futrzaki, które najprawdopodobniej straciły matkę. Nie brakowało również kotów dorosłych, które miały dość smutną historię.

Diuka znaleźliśmy na os. Zwycięstwa. Kot jest wykastrowany, ma obcięte pazurki, widać, że jest udomowiony. Okazało się, że ma martwicę skóry. Możliwe, że ktoś wylał na niego jakąś substancję żrącą. Nikt go nie szukał - powiedziała Alina Czyżykowska z Fundacji dla zwierząt "Animalia".

Mamy też 5-letniego Nitka. Jego pan nagle stwierdził, że ma alergię na koty. Okazało się, że Nitek ma problemy z pęcherzem. Jego właściciel miał alergię ale na kosztowne wydatki na leczenie swojego kota. Szukamy teraz dla niego kochającego właściciela - objaśnia Agnieszka Bobek, Fundacja "Animalia".

W trakcie weekendowego pokazu nowy dom udało się znaleźć dla dwóch młodych kotków i dwóch dorosłych kotów. Kolejny pokaz kotów do adopcji zaplanowano w Palmiarni pod koniec czerwca.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: