Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Rondzie Jeziorańskiego i Rynku Łazarskim PiS będzie po lewicy, Twój Ruch z prawicy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Rondzie Jeziorańskiego i Rynku Łazarskim PiS będzie po lewicy, Twój Ruch z prawicy
18-04-2014 01:05   Janusz Ludwiczak
Przy Rondzie Jeziorańskiego, w okolicach Targów i na Rynku Łazarskim kandydaci do Parlamentu Europejskiego będą mogli zamieszczać swoje plakaty wyborcze. Poszczególne komitety wyborcze będą musiały zawieszać plakaty i ogłoszenia w danej kolejności.

Jak już informowaliśmy tydzień temu kandydaci w wyborach do Parlamentu Europejskiego będą mogli zamieszczać swoje plakaty na specjalnych konstrukcjach, których w sumie stanie 25. Jedna z nich stanęła przy Rondzie Jeziorańskiego. Kolejna znajdzie się na ul. Głogowskiej w rejonie Targów. Kandydaci będą mogli również umieszczać nieodpłatnie swoje plakaty na słupie ogłoszeniowym na Rynku Łazarskim.

W Urzędzie Miasta w obecności przedstawicieli komitetów wyborczych odbyło się losowanie miejsc na konstrukcjach wyborczych. Poszczególne komitety będą mogły umieszczać swoje plakaty w następującej kolejności od lewej strony:
1. Ruch Narodowy
2. Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
3. Prawo i Sprawiedliwość
4. Nowa Prawica Janusza Korwin - Mikke
5. Polskie Stronnictwo Ludowe
6. Polska Razem Jarosława Gowina
7. Europa Plus Twóch Ruch
8. Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
9. Platforma Obywatelska.

W 2010 r. po raz pierwszy kandydaci startujący w wyborach nie mogli zamieszczać swoich plakatów przy pasach drogowych, czyli na latarniach, słupach, przystankach i barierkach. Podobnie będzie również w eurowyborach.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

cze

17:00
Park Wilsona
Przeszłość,Teraźniejszość,Przyszłość-Czerwiec 56 - inscenizacja
w godz. 14:00-17:00

03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: