Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Gaelforce Dance - stepowanie i taniec irlandzki w Sali Ziemi {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Gaelforce Dance - stepowanie i taniec irlandzki w Sali Ziemi {GALERIA ZDJĘĆ}
15-04-2014 12:44   redakcja, MTP
Przepiękna scenografia, imponujące kostiumy, rewelacyjna muzyka, śpiew i taniec w oprawie godnej Broadwayu to atrakcje, jakie przyszykowali w poniedziałkowy wieczór członkowie zespołu Gaelforce Dance, który wystąpił w sali widowiskowo-koncertowej Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Gaelforce Dance to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych zespołów tańca irlandzkiego na świecie. Grupa składa się z najlepszych tancerzy i muzyków, którzy swoim spektaklem taneczno-muzycznym opartym na irlandzkim folklorze od 16 lat podbijają serca widzów na wszystkich kontynentach. Artyści łącząc taniec nowoczesny z celtyckimi rytmami, balet ze stepowaniem, muzykę z grą świateł i tradycję ze współczesnością z sukcesem popularyzują kulturę Zielonej Wyspy na całym świecie.

Szczególnie warte obejrzenia były ceny zbiorowe w wykonaniu zespołu, w których można podziwiać precyzyjne linie tancerzy oraz absolutną jedność wykonywanych przez nich kroków i wystukiwanego, z komputerową wręcz precyzją, rytmu. Nie trzeba być ekspertem, aby dostrzec w tej doskonale zgranej grupie wielki talent, pasję, zaangażowanie oraz lata ciężkiej pracy. A wszystko dla publiczności, która mogła jedynie zgotować artystom kilkunastominutowe owacje na stojąco. Organizatorem koncertu była agencja Makroconcert Polska.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: