Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Piękna z Bestią zatańczyła na lodzie w Arenie {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Piękna z Bestią zatańczyła na lodzie w Arenie {GALERIA ZDJĘĆ}
22-12-2013 01:16   Redakcja
Adaptację ponadczasowej opowieści o wielkim uczuciu, które potrafi złamać nawet największe zaklęcie można było zobaczyć w Arenie podczas czwartkowego widowiska "Piękna i Bestia ON ICE". Bogata scenografia, mistrzowska choreografia Giuseppe Arena, który przygotował ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2006 roku, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu najlepszych łyżwiarzy świata, bajkowe kostiumy oraz piękna muzyka autorstwa Silvio Amato sprawią, że show można śmiało zaliczyć do najlepszych interpretacji tej urzekającej opowieści na świecie.

Wyprodukowane przez Wild Rose UK Production widowisko Piękna i Bestia ON ICE to wzruszająca, pełna magii i romantyzmu historia o miłości i przeznaczeniu. Bogata scenografia, mistrzowska choreografia Giuseppe Arena, który przygotował ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2006 roku, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu najlepszych łyżwiarzy świata, bajkowe kostiumy oraz piękna muzyka autorstwa Silvio Amato sprawią, że show można śmiało zaliczyć do najlepszych interpretacji tej urzekającej opowieści na świecie.

Piękna i Bestia to wspaniała historia, która zauroczyła każdego, nieśmiertelny klasyk wśród baśni i opowiadań. Film animowany, który powstał na jego podstawie był pierwszym filmem rysunkowym nominowanym do Oscara. Został również okrzyknięty jednym z najlepszych musicali wszechczasów.

W małym miasteczku żyje śliczna Bella. Pewnego dnia jej ojciec zostaje uwięziony przez zamieszkującego mroczny zamek potwora. Aby go ratować, dziewczyna oferuje, że to ona zamieszka w ponurym pałacu, w zamian za przywrócenie wolności ojcu. Wkrótce odkrywa tajemnicę skrywaną za grubymi murami. Bestia był niegdyś księciem, ale został ukarany za swój egoizm, próżność i bezduszność. Czarodziejka rzuciła urok na zamek i jego mieszkańców – książę przybrał postać odrażającego stwora, a służba zamieniona została w przedmioty. Ostatnią nadzieją na ratunek dla Bestii jest bezwarunkowa miłość, którą musi obdarzyć kogoś do dnia swoich 21. urodzin. Jednak jest jeszcze jeden warunek – miłość musi być odwzajemniona.

Piękna i Bestia to historia, która wzbudza wielkie emocje. W opowieści magia przeplata się z rzeczywistością, strach z tęsknotą, miłość z dramatem. Uczy, że za złe postępowanie i nieludzkie traktowanie innych może nas spotkać surowa kara, ale jednocześnie daje nadzieję, że każda wina może zostać odkupiona. Uczy również, że nie należy oceniać innych przez pryzmat ich powierzchowności.

Piękna i Bestia ON ICE to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu to prawdziwi mistrzowie łyżwiarstwa. Wielu z nich to sportowcy odnoszący sukcesy w krajowych i międzynarodowych mistrzostwach, a nawet na igrzyskach olimpijskich, co łatwo dostrzec w tej produkcji. Wykonywane przez nich na lodowej scenie ewolucje, sekwencje i cyrkowe sztuczki, wzbudzają zachwyt publiczności. Jednak widzów oczarowują nie tylko umiejętności tancerzy, ale całe przedsięwzięcie. Bajeczne kostiumy i rekwizyty zostały dobrze przemyślane, każda nuta skomponowanej przez Silvio Amato muzyki doskonale dobrana do ruchów artystów, a scenografia przygotowana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen sprawia, że historia jest łatwa do śledzenia nawet dla osób, które jej nie znają.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: