Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zmarł ojciec protodiakon dr n. med. Aleksander Żuk - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zmarł ojciec protodiakon dr n. med. Aleksander Żuk
29-03-2014 00:11   Janusz Ludwiczak
W wieku 87 lat zmarł ojciec protodiakon dr n. med. Aleksander Żuk, absolwent I LO, przy ul. Matejki, lekarz ortopedii. Był synem o. Teodota Żuka, proboszcza poznańskiej parafii prawosławnej w latach 1945-1957.

O. Aleksander Żuk był protodiakonem Parafii Prawosławnej przy ul. Marcelińskiej. Ukończył I LO, był lekarzem ortopedą. Przy ul. Matejki jego żona i syn prowadzą do dziś gabinet stomatologiczno-protetyczny. Był synem synem o. Teodota Żuka, proboszcza poznańskiej parafii prawosławnej w latach 1945-57, który także tam mieszkał przy ul. Matejki.

O. Aleksander zmarł we wtorek, 25 marca, w święto Zwiastowania NMP. Jego pogrzeb odbył się dzień później na cmentarzu prawosławnym na Woli w Warszawie.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: