Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na cmentarzu górczyńskim odprawiono nabożeństwo żałobne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na cmentarzu górczyńskim odprawiono nabożeństwo żałobne
04-11-2008 23:18   Janusz Ludwiczak
1 listopada o godz. 15:00 na cmentarzu górczyńskim z udziałem proboszczów i księży łazarskich parafii oraz wiernych z Parafii Św.Marcina, Św.Floriana i Najświętszego Serca Pana Jezusa, Matki Boskiej Bolesnej, Św.Anny i Chrystusa Sługi odprawione zostało nabożeństwo żałobne.

1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych o godz. 15:00 na wszystkich poznańskich nekropoliach odprawione zostało nabożeństwo żałobne w intencji zmarłych. Metropolita Poznański Arcybiskup Stanisław Gądecki wziął udział w nabożeństwie na cmentarzu parafii s św. Jana Vianneya przy ulicy Lutyckiej, ks. Biskup Zdzisław Fortuniak na Miłostowie, a ks. Biskup Marek Jędraszewski na cmentarzu parafii św. Stanisława Kostki na os.Bolesława Chrobrego, przy ulicy Łowmiańskiego.

Natomiast na Cmentarzu Górczyńskim w nabożeństwie żałobnym uczestniczyli m.in. ks. Prałat Eugeniusz Antkowiak – Proboszcz Parafii Matki Boskiej Bolesnej, ks. Paweł Minta – Proboszcz Parafii Św.Anny, ks. Marian Ciesielski – Proboszcz Parafii Chrystusa Sługi oraz ks. Zygmunt Thimm z Parafii Michała Archanioła. Na uroczystości pojawili się także mieszkańcy Łazarza, Jeżyc i Parafii Św.Marcina, gdzie modlili się nad grobami swoich bliskich oraz uczestniczyli w drodze krzyżowej prowadzącej alejkami cmentarza.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: