Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy bloku przy Hetmańskiej 65-67 mają zimne kaloryfery - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy bloku przy Hetmańskiej 65-67 mają zimne kaloryfery
24-01-2014 01:21   Janusz Ludwiczak
Od kilku dni mamy zimne kaloryfery. Są spore mrozy. Próbowaliśmy kontaktować się z administracją, ale nikt nie odbiera telefonów - alarmuje nasz Czytelnik, mieszkaniec bloku przy ul. Hetmańskiej 65-67.

Od kilku dni wzorem lat ubiegłych mamy w bloku przy ulicy Hetmańskiej 65-67 zimne kaloryfery. Dwie poprzednie noce było całkowicie zimno, teraz grzejniki również zaczynają stygnąć. Są spore mrozy, idzie bardzo zimna noc. W końcu płacimy sporo administracji za sprawne administrowanie budynkiem. A problem nie jest nowy. Przed rokiem przez sporą część zimy ogrzewanie było systematycznie wyłączane. Próbowaliśmy kontaktować się z administracją Osiedla Łazarz, ale nikt nie odbiera telefonów - napisał do nas w mailu po godz. 18 nasz internauta Rafał Proch na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

W czwartek wieczorem skontaktowaliśmy się z kierownictwem Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Wiemy o sprawie. Dzisiaj awarię usuwali pracownicy Dalkii. Okazało się, że pracował tylko jeden kocioł. Dzięki naszej interwencji wszystko wróciło do normy. To jest nie możliwe by nikt nie odbierał telefonu. W administracji zawsze ktoś jest i powinien zareagować. Rano jednak wyjaśnię tą sprawę. Mieszkańcy znają numery alarmowe. Mogą kontaktować się z pogotowiem Dalkia pod numerem tel. 993. Gdy będzie taka konieczność pracownicy przyjadą do samej kotłowni przy Głogowskiej 115 i zorientują się co dzieje - powiedział Józef Żeleński, kierownik Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Jan Kurek

ZOBACZ TAKŻE: Jest budżet na 2014 r. dla Osiedla "Łazarz": wymiana dwóch wind, termomodernizacja 2 bloków

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (3)

24-01-2014 17:41:02
gosc
Ta administracja to jakaś kpina! Na Limanowskiego 18 A/B nie potrafią nawet zadbać o wywożenie segregowanych śmieci!
24-01-2014 13:24:28
Klaudiusz
Oczywiście, iż nie odbierają tam telefonów!!! Dodzwonić się tam, wymusić naprawę , czy interwencję graniczy z cudem. A zimno w mieszkaniach było!!!
24-01-2014 11:16:28
M.
Jest to jak najbardziej możliwe, że nikt nie odbiera telefonu, a już szczególnie w dziale technicznym. A jeżeli uda się dodzwonić do administracji, to najczęściej okazuje się że osoba kompetentna znajduje się w terenie i już dzisiaj do biura nie wróci.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: