Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przed Targami stoi już choinka... będą prezenty dla poznaniaków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przed Targami stoi już choinka... będą prezenty dla poznaniaków
03-12-2013 23:49   Janusz Ludwiczak
W czwartkowe popołudnie przed wejście głównym na MTP zabłyśnie choinka, pełna światełek i ozdób przy akompaniamencie kolęd w wykonaniu Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej "Chór Stuligrosza - Poznańskie Słowiki". Dla pierwszych 100 osób, które pojawia się przed Targami czekają prezenty - m.in. ciepłe zestawy chroniące przed mrozem.

Na dzień przed Mikołajkami na MTP zagości świąteczna atmosfera. Iluminacji piętnastometrowego świątecznego drzewka ustawionego przed Holem Wschodnim będzie towarzyszył świetlny show. Uroczystego zapalenia lampek choinkowych dokona Prezes Zarządu MTP Andrzej Byrt wraz ze zwycięzcą konkursu "List do Świętego Mikołaja"- wyjaśnia Karolina Nawrot z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały też dla poznaniaków specjalny mikołajkowy prezent. Osoby, które 5 grudnia pojawią się na uroczystej inauguracji sezonu świątecznego na MTP, otrzymają od MTP ciepły prezent. Targi przygotowały aż 100 zestawów zimowych rękawiczek i polarowych czapek, które uchronią nawet przed największymi mrozami. Prezenty będzie rozdawała targowa Śnieżyka.

Kolejne mikołajkowe atrakcje będą czekały na poznańskie rodziny już 6 i 7 grudnia. W tych dniach na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie działała Strefa Dziecka, organizowana w ramach Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych i Cavaliady. Jest to wyjątkowa przestrzeń atrakcji, konkursów, warsztatów, zajęć plastycznych i sportowych. Na dzieciaki czeka m.in. wioska Indian Kokopelli czy rycerski obóz. Dodatkowo, na stoiskach festiwalowych zwiedzający będą mogli nauczyć się, jak tworzyć scrapbookingowe ozdoby świąteczne, jak dekorować świece, co to jest decoupage i jak zrobić bombki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: