Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont nawierzchni na ulicy Marcelińskiej i Ściegiennego - zmiany w komunikacji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont nawierzchni na ulicy Marcelińskiej i Ściegiennego - zmiany w komunikacji
18-11-2013 23:32   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek rozpoczął się remont nawierzchni na ul. Marcelińskiej. "Czterdziestkapiątka" w kierunku os. Kopernika kursuje objazdem przez Grunwaldzką i Grochowską. Drogowcy rozpoczęli również remont nawierzchni jezdni na ul. Ściegiennego. Zmianie uległa lokalizacja przystanków autobusów linii nr 50, 63, 82, 93 i 252.

Do 29 listopada prowadzony będzie remont nawierzchni na ulicy Marcelińskiej na odcinku od Przybyszewskiego do Szamotulskiej. Przez najbliższe dwa tygodnie objazdami będą kursować autobusy linii nr 45 i 69. "Czterdziestkapiątka" w kierunku os. Kopernika pojedzie przez Rondo Jeziorańskiego, Grunwaldzką i Grochowską.

Linia nr 45:
DWORZEC ZACHODNI - Zachodnia - Głogowska - Berwińskiego - Wyspiańskiego - Reymonta - Rondo Jeziorańskiego - Grunwaldzka - Grochowska - Marcelińska - Bułgarska - ... - KACZA
Powrót bez zmian.

Linia nr 69:
OS. ŁOKIETKA - .... - Mickiewicza - Zwierzyniecka - Rondo Kaponiera - Bukowska - Grochowska - Promienista - OS. KOPERNIKA
Powrót bez zmian.

Na trasie objazdu autobusy linii nr 45 i 69 zatrzymywać się będą na istniejących przystankach dziennych i nocnych.

ZTM informuje, że przystanek "Opalenicka" w kierunku ulicy Przybyszewskiego może zmienić lokalizację w trakcie prowadzenia prac. Okresowe bilety trasowane zachowują swoją ważność na trasach objazdu.

W poniedziałek rozpoczął się również remont nawierzchni na ul. Ściegiennego prowadzony będzie na odcinku pomiędzy Głogowską a Arciszewskiego.

W trakcie prac budowlanych wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, chodników, wyremontowane zatoki autobusowe. W celu minimalizowania utrudnień w ruchu prace drogowe rozpoczną się po porannym szczycie komunikacyjnym, ok. godz. 9.30 i będą prowadzone etapami. Na remontowanym odcinku ulicy wprowadzone zostaną ograniczenia prędkości. Zmianie ulegnie lokalizacja przystanków komunikacji miejskiej. Roboty prowadzone będą na południowej jezdni oraz chodniku. W pierwszym etapie wyłączony z ruchu kołowego zostanie zewnętrzny, prawy pas jezdni (po stronie cmentarza). Ruch w kierunku wiaduktu Górczyńskiego odbywał się będzie jednym pasem jezdni - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

W związku z prowadzonymi pracami zmieniła się lokalizacja przystanku "Kordeckiego". Autobusy linii nr 50, 63 i nocnej 252 zatrzymują się na ulicy Ściegiennego przed skrzyżowaniem z ulicą Arciszewskiego (zatoczka przy wejściu na teren cmentarza). Natomiast dla autobusów linii nr 82 i 93 utworzony został przystanek na ulicy Arciszewskiego przed skrzyżowaniem z ulicą Ściegiennego (na prawym pasie ruchu).

Koniec prac budowlanych zaplanowano do końca kwietnia 2014 r.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: