Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Drogowcy remontują chodniki na ul. Chełmońskiego i Kossaka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Drogowcy remontują chodniki na ul. Chełmońskiego i Kossaka
24-09-2013 14:48   Janusz Ludwiczak
Równolegle na dwóch ulicach - Chełmońskiego i Kossaka trwa remont chodników.

13 września rozpoczął się remont chodników po wschodniej stronie ulicy Chełmońskiego na odcinku od Wyspiańskiego do Grottgera. Prace realizuje wyłoniona w przetargu firma, Zakład Robót Drogowych Marek Dachtera z Puszczykowa za kwotę 91 500,40 zł brutto. Inwestycję tą sfinansuje Rada Osiedla Św. Łazarz. Inwestycja powinna zostać ukończona do końca września.

Z kolei trzy dni później drogowcy wkroczyli na ulicę Kossaka. Remont chodników po obu stronach ulicy za kwotę 163 770,13 zł wykonają pracownicy Przedsiębiorstwa Budowy Dróg Roman Dyba z Poznania. Inwestycja w całości zostanie pokryta ze środków Zarządu Dróg Miejskich. Remont chodników na ul. Kossaka ma zakończyć się do 18 października.

Natomiast dobiega końca remont chodników na ulicy Kasprzaka (po wschodniej stronie na odcinku od Hetmańskiej do Palacza).

W tym roku wymienione zostaną również chodniki na ulicy Sczanieckiej (na odcinku Jarochowskiego-Bogusławskiego obie strony, na odcinku Bogusławskiego-Kasprzaka idąc od ul. Jarochowskiego strona lewa). Inwestycja będzie kosztować 99 415,91 zł brutto. Przetarg na wykonanie zadania wygrało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RAT–BUD z Czerwonaka. Remont chodników na ul. Sczanieckiej powinien zostać przeprowadzony do 8 listopada.


R E K L A M A

Komentarze (2)

25-09-2013 10:14:05
JS
mieszkańcą? Zamiast chodnika powtórka odmiany przez przypadki by się przydała :) A ankieta, była portalowa. Więc z rodzaju tych pt. "Który piłakrz Lecha był najgorszzy w meczu z Wisłą" :)
25-09-2013 01:27:24
DanaOdBogdana
Doprawy nie wiem po jasną cholerke były te ankiety, której ulicy najbardziej się przyda remont.. Pozwole sobie przypomnieć ze ul Kolejowa wygrała bezprecedensowo, drugie miejsce było tak naprawde 10x dalej.. a mimo to uparcie robi się wszsytko to co na opak.. na złość mieszkancą?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: