Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Za prawie 99,5 tys. zł wyremontują do listopada chodniki na ul. Sczanieckiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Za prawie 99,5 tys. zł wyremontują do listopada chodniki na ul. Sczanieckiej
21-09-2013 00:35   Janusz Ludwiczak
Zarząd Dróg Miejskich rozstrzygnął przetarg na remont chodników w ciągu ulicy Sczanieckiej. Wykonawca ma czas do 8 listopada na zrealizowanie zadania.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RAT – BUD z Czerwonaka za kwotę 99 415,91 zł brutto wyremontuje chodniki po obu stronach ulicy Sczanieckiej na odcinku od Jarochowskiego do Bogusławskiego oraz pomiędzy ulicami Bogusławskiego i Kasprzaka po stronie północnej (idąc od ul. Jarochowskiego po lewej stronie).

Do przetargu stanęły trzy firmy. Wykonawca będzie miał czas do 8 listopada na zrealizowanie zadania. Rada Osiedla Św. Łazarz na tą inwestycje przeznaczyła w ramach tegorocznego budżetu 150 tysięcy złotych.


Komentarze (2)

23-09-2013 21:14:41
szczun z łazorza
ciekawe z jakiego materiału będą wykonane chodniki - pewnie z ordynarnej kostki brukowej jaką stosuje się przy np. centrach logistycznych, a wystarczyłoby odtworzyć wzór chodnika jaki był na tej ulicy ( i nie tylko ) przed wojną a jaki dzisiaj można zobaczyć w Berlinie.
21-09-2013 10:18:13
krscp
Czy miejsca parkingowe tym razem będą na jezdni, czy jak zwykle w realizacjach ZDM-u, na chodnikach?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: