Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ruszyła rozbudowa placu zabaw przy Arenie. Powstanie ścianka wspinaczkowa i zjeżdżalnia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ruszyła rozbudowa placu zabaw przy Arenie. Powstanie ścianka wspinaczkowa i zjeżdżalnia
10-09-2013 01:21   Janusz Ludwiczak
Do końca września plac zabaw w Parku Kasprowicza powiększy się zjeżdżalnię i zestaw sprawnościowy - ściankę wspinaczkową.

Rada Osiedla Św. Łazarz na to zadanie przeznaczyła 41 541 złotych, jednak najkorzystniejszą ofertę w przetargu ogłoszonym przez Zarząd Zieleni Miejskiej złożyło Biuro Handlowe Agnieszka Klepaczewska ze Swarzędza. Powiększenie placu zabaw m.in. o zjeżdżalnie i ściankę wspinaczkową będzie kosztować 38 389,78 złotych. Rozbudowa placu zabaw przy Arenie zakończy się najpóźniej pod koniec września.

Plac zabaw w Parku Kasprowicza powstał późną jesienią zeszłego roku. Do dyspozycji najmłodszych są dwie huśtawki, bujak dla młodszych dzieci, piaskownice i trzy ławki, a także tzw. "statek piracki". Całość została odgrodzona. Inwestycja ta kosztowała 104 tysiące złotych i w całości została pokryta z budżetu Rady Osiedla Św. Łazarz.

W ramach przyszłorocznego budżetu Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczyła 100 tysięcy złotych na budowę placu zabaw dla dzieci starszych w Parku Kasprowicza. Inwestycja ta miałaby zostać zrealizowana z "grantu".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: