Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Wilsona Orkiestra Pawlaka pożegnała lato {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Wilsona Orkiestra Pawlaka pożegnała lato {WIDEO}
14-09-2008 22:39   Janusz Ludwiczak
Mimo kapryśnej pogody i tylko 8 stopni ciepła poznaniacy przybyli do Parku Wilsona, aby wspólnie z Orkiestrą Zbigniewa Pawlaka pożegnać lato.

W niedzielne popołudnie w muszli koncertowej Parku Wilsona odbył się koncert Orkiestry Zbigniewa Pawlaka na zakończenie lata. Mimo zimnej i niesympatycznej aury na koncercie pojawiło się sporo poznaniaków.

Podczas godzinnego koncertu orkiestra Pawlaka zagrała takie utwory jak: "Amor, Amor, Amor", "World is beautiful". Nie zabrakło także "Ewka, Ewka wróć". Publiczności tak podobał się koncert, że Orkiestra Zbigniewa Pawlaka musiała bisować aż dwukrotnie. Na zakończenie koncertu piosenka "Góralu, czy ci nie żal" porwała publiczność zgromadzoną przy muszli koncertowej, która zaśpiewała razem z solistą, Maciejem Szpalikiem.

Udany koncert to także zasługa muzyków grających na saksofonie, trąbce, puzonie, instrumentach klawiszowych, gitarze elektronicznej i basowej oraz perkusji.

Występy w muszli koncertowej odbywały się od maja do września w każde niedzielne popołudnie. W Parku Wilsona zagrało wiele orkiestr w ramach Letnich Koncertów Promenadowych odbywających się w lipcu i sierpniu. Zaś 11 sierpnia w łazarskim parku pojawili się wykonawcy i tancerze z pięciu krajów - Macedonii, Albanii, Czech, Litwy i Polski w ramach VIII Światowego Przeglądu Folklorystycznego "Integracje 2008".
Ponadto w ramach XIX Dni Łazarza w muszli koncertowej Parku Wilsona odbyły się dwa koncerty "Łazarz się bawi".


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (2)

16-09-2008 09:11:57
Sławomir Tarasiński
Byłem kilka razy na ich koncercie. Teraz niestety nie mogłem. Szkoda bo Orkiestra prezentuje wysoki poziom. Pozostawia daleko w tyle wszystkie dyskietkowe duety. Dla mnie wiekowego człowieka ważne jest to, ze Panowie nie boją się grac polskich utworów. Gratulacje dla Orkiestry i dla Pana Pawlaka.
14-09-2008 23:24:14
marcin
B. udany koncert
Aktualności
Niezapominajka
18

wrz

do 19-09-2020
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19

wrz

do 20-09-2020
Palmiarnia Park Wilsona
"Weekend dla Ziemi"
- warsztaty edukacyjne, wystawy, konkursy, gra terenowa z "Odkrywcą-Zdobywcą"

11:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
The September Concert. "Dom bajek pełen muzyki"- spotkanie literackie dla dzieci.

17:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Coś się kończy, coś się zaczyna"
- Koncert Happy Jazz Band, warsztaty tańca swingowego

20

wrz

10:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji 100-lecia Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: