Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Maine coony, devon rexy i persy można było zobaczyć w Palmiarni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Maine coony, devon rexy i persy można było zobaczyć w Palmiarni
01-07-2013 00:46   Janusz Ludwiczak
Koty brytyjskie, syberyjskie, persy, maine coony czy devon rexy można było zobaczyć w niedzielę w Palmiarni podczas wystawy kotów rasowych. A już w listopadzie w Arenie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, na którą zjedzie ponad 400 mruczków, m.in. z Danii, Holandii, Finlandii, Czech czy Ukrainy.

Wystawę kotów rasowych przygotował dla zwiedzających Palmiarnię Klub Miłośników Kotów Rasowych Felis Posnania.

Szesnastu wystawców prezentuje koty rasowe, wśród których są m.in. maine coony, devon rexy, koty brytyjskie czy syberyjskie. Stowarzyszenie Kotów Rasowych Felis Posnania jest najstarszym tego typu stowarzyszeniem w Polsce. Zrzeszamy ponad 350 członków, którzy hodują jedną, a nawet dwie rasy, a także promują swoje koty. Mamy również właścicieli kotów dachowych - powiedziała Joanna Musialska, wiceprezes Klubu Miłośników Kotów Rasowych Felis Posnania.

Każdy kot ma swój charakter. Maine coony są cierpliwe, ale osiągają nawet wielkość do 11 kg. Koty brytyjskie są spokojne, ale za to dużo śpią. W niedzielę w Palmiarni można było zobaczyć również persy i devon rexy.

A już w listopadzie w Arenie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, na którą zjedzie ponad 400 futrzaków, m.in. z Danii, Holandii, Finlandii, Czech czy Ukrainy.

Po dwóch latach nieobecności w Poznaniu wracamy ponownie. 9 i 10 listopada w Arenie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Spodziewamy się ponad 400 kotów. Mamy już potwierdzenia przyjazdu hodowców z Danii, Holandii, Finlandii, Czech czy Ukrainy. Wystawie będzie towarzyszyła wystawa fretek, świnek morskich oraz jeży pigmejskich. Ponadto będzie kiermasz zoologiczny nie tylko dla kotów, ale i dla psów - wskazuje Joanna Musialska, Felis Posnania.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: