Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tropikalny Dzień Dziecka i pokaz kotów do adopcji w Palmiarni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tropikalny Dzień Dziecka i pokaz kotów do adopcji w Palmiarni
31-05-2013 23:26   Janusz Ludwiczak
Rysowanie czekoladą, rozbijanie cukrowej piniaty i konkurs smaków czeka na najmłodszych podczas Tropikalnego Dnia Dziecka, który odbędzie się w Palmiarni. Równocześnie w weekend w Palmiarni odbędzie się pokaz kotów do adopcji.

Animacje dla dzieci zapraszają najmłodszych na Tropikalne Dni Dziecka. W programie m.in. malowanie gigantycznych kwiatów i palm, maski dzikich zwierząt, rysowanie czekoladą, rozbijanie cukrowej piniaty, balonowe zwierzaki, konkurs smaków, quiz wiedzy o Palmiarni z nagrodami czy wariacje z bańkami. Więcej informacji udziela Natalia Trojanowicz, tel. 693 627 796.

Równocześnie odbędzie się pokaz kotów do adopcji, w trakcie którego będzie można poznać podopiecznych fundacji "Animalia" czekających na swoje domy i adoptować kociego pupila po zapoznaniu się z obowiązkami, jakich będzie musiał podjąć się przyszły właściciel kota.

Wstęp na oba wydarzenia na podstawie biletu do Palmiarni.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: