Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tropikalny Dzień Dziecka i pokaz kotów do adopcji w Palmiarni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tropikalny Dzień Dziecka i pokaz kotów do adopcji w Palmiarni
31-05-2013 23:26   Janusz Ludwiczak
Rysowanie czekoladą, rozbijanie cukrowej piniaty i konkurs smaków czeka na najmłodszych podczas Tropikalnego Dnia Dziecka, który odbędzie się w Palmiarni. Równocześnie w weekend w Palmiarni odbędzie się pokaz kotów do adopcji.

Animacje dla dzieci zapraszają najmłodszych na Tropikalne Dni Dziecka. W programie m.in. malowanie gigantycznych kwiatów i palm, maski dzikich zwierząt, rysowanie czekoladą, rozbijanie cukrowej piniaty, balonowe zwierzaki, konkurs smaków, quiz wiedzy o Palmiarni z nagrodami czy wariacje z bańkami. Więcej informacji udziela Natalia Trojanowicz, tel. 693 627 796.

Równocześnie odbędzie się pokaz kotów do adopcji, w trakcie którego będzie można poznać podopiecznych fundacji "Animalia" czekających na swoje domy i adoptować kociego pupila po zapoznaniu się z obowiązkami, jakich będzie musiał podjąć się przyszły właściciel kota.

Wstęp na oba wydarzenia na podstawie biletu do Palmiarni.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

28

sie

18:00
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
VI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

31

sie

Park Wilsona
Dożynki miejskie
Pod naszym patronatem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: