Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będą stepować w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będą stepować w Arenie
04-05-2013 15:19   Redakcja
Międzynarodowy fenomen tańca irlandzkiego, zespół Lord of the Dance wystąpi we wtorek w Arenie. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na wtorkowy koncert.

Już ponad 100 milionów ludzi w siedemdziesięciu krajach widziało występ Lord of the Dance – międzynarodowy fenomen tańca irlandzkiego. Zespół powstał w 1996 roku w Irlandii, a rok później jego tournée pobiło rekordy sprzedaży i uzyskało status najbardziej dochodowej trasy na świecie. Grupa nieprzerwanie od siedemnastu lat zapełnia sale teatralne, areny i stadiony. W samym Londynie Lord Of The Dance wystąpiło dwadzieścia jeden razy pod rząd na wypełnionym po brzegi Wembley. Zyski grupy ze sprzedaży biletów przekroczyły w zeszłym roku 800 mln dolarów. Fani kupili ponad 1,2 mln płyt CD z muzyką oraz prawie 14 mln filmów ze spektakli. Szacuje się, że stron internetowych poświęconych całkowicie zespołowi jest niemal 2,5 tysiąca!

We wtorek, o godz. 19:00 irlandzki zespół, stworzony i kierowany przez Michaela Flatleya wystąpi w hali Arena, by zaprezentować widzom pokaz mistrzowskiego tańca oraz przenieść widzów do magicznych celtyckich miejsc.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że przedstawimy naszym fanom odświeżone i uzupełnione o nowe elementy show. Zachwycona publiczność i jej owacje na stojąco pokazują jak wspaniałą jakość prezentują nasi tancerze, których miałem przywilej wprowadzić na scenę. W tańcu, który ewoluował przez ponad 2 tysiące lat, dają z siebie wszystko, co powoduje, że show jest tak niesamowite. Przeciętny wiek tancerzy w czterdziestoosobowej grupie to dwadzieścia dwa lata. Mimo tak młodego wieku wśród nich mamy nie tylko uznanych krajowych artystów ale i mistrzów świata tańca irlandzkiego. Każdy jest supergwiazdą - mówi Michael Flatley.

Spektakl Lord of the Dance to magiczna przygoda, która z pomocą bajecznych obrazów i pięknych dźwięków, przenosi publiczność do mitycznych miejsc, podnosi na duchu i zdobywa serca wszystkich, którzy tego doświadczają.

Historia opowiedziana w spektaklu to oparta na folklorze irlandzkim klasyczna opowieść o walce Dobra ze Złem, wyrażona poprzez uniwersalny język tańca. Mały Duch podróżuje w czasie, aby pomóc Panu Tańca chronić swój lud od ataków Don Dorcha, Pana Ciemności. Jednak bitwy i starcia przeplatają się z wątkiem miłosnym, pełnym wzlotów i upadków, namiętności i dramaturgii, a wszystko to w rytm pięknej, celtyckiej muzyki.

Bilety na koncert Lord of the Dance można jeszcze nabywać w cenie 120, 150 i 170 zł na stronie www.eBilet.pl.

Dla naszych Czytelników i Internautów mamy konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na wtorkowy koncert Lord of the Dance w Arenie
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
Gdzie urodził się założyciel, twórca i choreograf grupy Lord of the Dance?
a) w Dublinie
b) w Chicago
c) w Londynie

Na Państwa odpowiedzi czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl do poniedziałku, 6 maja do godz. 12:00. W zgłoszeniu prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska.
Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na nasze pytanie konkursowe rozlosujemy dwa pojedyncze zaproszenia na wtorkowy koncert zespołu Lord of the Dance, który rozpocznie się we wtorek 7 maja o godz. 19:00 w Arenie. Życzymy powodzenia.

Aktualizacja 06.05.2013 13:34: Otrzymaliśmy od Państwa sporo zgłoszeń, ale do rozdania mamy tylko dwa zaproszenia. "Sierotka marysia" tym razem szczęście przyniosła Katarzynie Ładyńskiej i Elżbiecie Włóczewskiej.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.


Fot: Makroconcert

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: