Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

14-latek ukradł warte 5 tysięcy złotych pierścionki z diamentami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
14-latek ukradł warte 5 tysięcy złotych pierścionki z diamentami
23-04-2013 00:22   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci z grunwaldzkiego komisariatu zatrzymali 14-letniego mieszkańca Łazarza, którzy podejrzany jest o kradzież trzech złotych pierścionków z diamentami o łącznej wartości 5 tysięcy złotych.

13 kwietnia 2013 roku do Komisariatu Policji Poznań-Grunwald wpłynęło zawiadomienie o kradzieży trzech złotych pierścionków z diamentami o łącznej wartości 5 tysięcy złotych.

Z zawiadomienia wynikało, że kradzieży mogła dokonać osoba nieletnia. Policjanci, którzy zajęli się sprawa ustalili i zatrzymali 14 letniego mieszkańca Łazarza.

Dzięki szybkiej i sprawnej pracy funkcjonariuszy Poznań-Grunwald udało się ustalić miejsca, w których pierścionki zostały sprzedane. Podczas kontroli tych miejsc odnaleziono skradzione mienie, które osobiście na miejscu rozpoznała pokrzywdzona.

Determinacja i konsekwencja podjętych działań przyczyniły się do odzyskania pierścionków mających dużą wartość materialną, ale przede wszystkim sentymentalną dla pokrzywdzonej.

Pzeciwko nieletniemu sprawcy kradzieży zostanie skierowany wniosek celem wszczęcia postępowania wyjaśniającego do Sądu Rejonowego IV Wydział Rodzinny i Nieletnich.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

22

lut

do 25-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi meblowe
"Home Decor" - targi wnętrz

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: