Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Osiedle "Łazarz" wybudowało domki dla nietypowych gości - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Osiedle "Łazarz" wybudowało domki dla nietypowych gości
19-02-2013 10:15   Janusz Ludwiczak
Są karmniki dla ptaków i budy dla psów. Osiedle "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald postanowiło zadbać o to, by koty przetrwały zimę. Przy wieżowcu przy ul. Stablewskiego 6 pojawiły się dwa domki dla bezpańskich dachowców.

O to, by koty przetrwały zimę postanowiła zadbać administracja Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Przy jednym z największych wieżowców, przy ul. Stablewskiego 6 pojawiły się dwa domki dla bezpańskich dachowców.

Są karmniki dla ptaków, budy dla psów a czy ktoś pomyślał o kotach? Kot jest pożytecznym stworzeniem na takim osiedlu, stąd bezpańskie koty znalazły w nas opiekunów. Na razie pojawiły się dwa domki. Chcieliśmy pomóc, by koty przetrwały zimę.
Koty to bardzo pożyteczne stworzenia, dzięki nim w naszych blokach nie zalegają się myszy i szczury
- powiedział Jerzy Babiak, przewodniczący Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.


Komentarze (5)

28-10-2014 23:23:53
KAO
Jakież to ludzkie, brawo, brawo dla wszystkich LUDZI, którzy o tym pomyśleli. Trzymajcie kciuki, bo chcę WAS naśladować. Domki są rewelacyjne, a koty widać , że przeszczęśliwe.
27-02-2013 20:47:23
jaga
Bardzo dobry pomysł, popieram ! Dbajmy o naszych braci mniejszych !
21-02-2013 12:38:52
HH
oczywiscie ze to nie zasługa spółdzielni, moze tylko taka że nie przeszkodzili w realizacji planu, chociaż to raczej do zasług się nie wlicza.. Super pomysł , na łazarzu jest sporo szczurów i myszy - koty to nasi sprzymieżeńcy, poza tym wspaniałe zwierzeta , jak wszystkie !
20-02-2013 22:50:10
Sąsiadka
Zacznijmy od tego, że Spółdzielnia sama na ten pomysł NIE wpadła. Te domki dla kotów powstały dzięki ingerencji jednej z Pań, która sama walczyła, aby tak owe powstały więc niech Spółdzielnia nie przypisuje sobie tego sukcesu, tylko poda nazwisko tej Pani bo to dzięki jej walce i determinacji kotki mają schronienie.
19-02-2013 18:06:21
wolf
Bardzo dobry pomysł. Miejmy nadzieję, że Spółdzielnia Grunwald wybuduje więcej tego typu budek i że inne Spółdzielnie podchwycą pomysł. Mieszkańcy też powinni teraz przy budkach ustawiać pojemniki z jedzeniem i wodą. Na pewno sam też co jakiś czas przyniosę im jedzenie.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: