Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rada Osiedla przeznaczy 41 tys. zł. na rozbudowę placu zabaw w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rada Osiedla przeznaczy 41 tys. zł. na rozbudowę placu zabaw w Parku Kasprowicza
09-02-2013 01:04   Janusz Ludwiczak
Podczas środowej sesji Rada Osiedla Św. Łazarz omawiała plany dalszej rozbudowy placu zabaw w Parku Kasprowicza. Inwestycja ta będzie kosztować 41 tys. zł. Ponadto "na Arenie" pojawią się dwa dystrybutory na worki na nieczystości po psach.

W środę odbyła się 22. sesja zwyczajna Rady Osiedla Św. Łazarz, w trakcie której podjęto uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z wykonania planu wydatków i sprawozdania z działalności Zarządu za rok 2012 oraz przedstawiono sprawozdania poszczególnych komisji rady osiedla.

Łazarscy radni zapoznali się również z propozycjami rozbudowy placu zabaw w Parku Kasprowicza. Na III etap inwestycji Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczy 41 tysięcy złotych z tegorocznego budżetu.

Zgodnie z naszymi ustaleniami, jakie podjęliśmy w planie rzeczowo-finansowym na ten rok przeznaczyliśmy na realizację tego zadania 41 tysięcy złotych. Otrzymaliśmy ze strony Zarządu Zieleni Miejskiej wstępną propozycję urządzeń, które mogłyby znaleźć się w ramach rozbudowy placu zabaw w Parku Kasprowicza. Czekamy jeszcze na wizualizacje.
W następnych latach będziemy chcieli ten plac rozbudowywać, tak, żeby była jak najszersza oferta w tym miejscu, które jest do tego przeznaczone
- objaśnia Wojciech Wośkowiak, Przewodniczący Rady Osiedla Św. Łazarz.

Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczy również 7,5 tys. zł na ustawienie w Parku Kasprowicza dwóch dystrybutorów na worki na nieczystości po psach i zakup worków.


Komentarze (1)

12-02-2013 07:26:05
Negatyw
Lepiej i taniej, było utrzymać i zabezpieczyć plac koło Swierszczykowych Nutek przy Bagiennej. Przy ostrym słońcu - było się gdzie schować.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

30

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Węgry" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy.klub

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

17

lip

12:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
XV Światowe Spotkania z Kulturą Romską

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: