Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarz bez prądu - doszło do awarii linii średniego napięcia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarz bez prądu - doszło do awarii linii średniego napięcia
01-01-2013 23:34   Janusz Ludwiczak
Bez prądu zaczął się 2013 rok dla mieszkańców "północnego-zachodniej" części Łazarza. W Nowy Rok przed godz. 21 doszło do awarii linii średniego napięcia.

Prądu zabrakło chwilę przed godz. 21 w okolicach ulicy Matejki. Awaria spowodowała chwilową przerwę w emisji Radia Merkury i MC Radio, gdyż prądu zabrakło również w siedzibie regionalnej rozgłośni Polskiego Radia przy ul. Berwińskiego. Radiowcy poradzili sobie przez uruchomienie generatora prądu, co spowodowało, że program powrócił na antenę 100,9 MHz i 102,7 MHz.

Zasilanie zostało przywrócone o godz. 22. Powodem braku prądu w tej części Łazarza była awaria linii średniego napięcia.

Do poważniejszej awarii doszło jednak ok. godz. 19:30 na Junikowie i Fabianowie. Mieszkańcy tej części miasta nie będą mieli prądu do rana.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: