Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Hej kolęda, kolęda - INFORMATOR - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Hej kolęda, kolęda - INFORMATOR
27-12-2012 22:46   Janusz Ludwiczak
Rozpoczęły się odwiedziny duszpasterskie w łazarskich parafiach. Przedstawiamy nasz informator kolędowy.

Tuż po świętach Bożego Narodzenia, w czwartek 27 grudnia rozpoczęły się odwiedziny duszpasterskie. Księża wraz z ministrantami będą z "kolędą" odwiedzać swoich parafian codziennie po południu, a także w weekendy. Ze względu na duży obszar parafii i małą liczbę kapłanów odwiedziny kolędowe odbywają się także w niedziele.

Odwiedziny duszpasterskie powinny zakończyć się do końca okresu kolędowania, czyli do 2 lutego, kiedy przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane także Matki Boskiej Gromniczej. Najdłużej kolęda potrwa w Parafii Matki Boskiej Bolesnej - do 9 lutego.

Portal lazarz.pl specjalne dla parafian i mieszkańców Łazarza przygotował już po raz siódmy informator kolędowy.

ZOBACZ TAKŻE: Informator kolędowy - www.koleda.lazarz.pl


Komentarze (5)

29-12-2012 01:37:30
REDAKCJA
@Majkovsky: Dzięki za zwrócenie uwagi. Już poprawione. Na pewno poprawne są daty, błędy mogą zdarzyć się w dniu tygodnia. Pozdrawiam.
29-12-2012 00:41:00
Majkovsky
Mam pytanie dotyczące terminarza: jest w nim pozycja: "ul. Morawskiego 1, 3 - sobota 25 stycznia od 14:00". Sęk w tym, że sobota wypada 26 stycznia. Gdzie w takim razie błąd - zła jest data, czy źle został zapisany dzień tygodnia?
28-12-2012 18:52:50
JS
@POZnan* Przecież nie ma przymusu wpuszczania księdza po kolędzie. Nie chcesz nie przyjmuj - chcesz przyjmij księdza i daj lub nie kopertę. Do mnie ksiądz przychodzi. Odkąd w św. Annie jest nowy proboszcz wizyta przebiega w całkiem fajnej atmosferze (mimo, że do kościoła nie chodzę i żyję w nieformalnym związku). Fajnie się gada, zdarzyło się, że moja rodzinka nie dała koperty, bo zapomniała i nic się nie stało. Więc zostaw swoje hasełka sobie lub ogłaszaj je na konkurencyjnym portalu - tam uwielbiają się nakręcać i obrażać w komentarzach. Peace.
28-12-2012 16:25:47
morlock
@ POZnan* Proszę, umotywuj swój post. Jakoweś konkrety może, bo hasła indoktrynowanego bucostwa tylko obrzydzenie na dotychczas normalnym portalu powodują.
28-12-2012 10:41:51
POZnan*
Bardziej pasowałoby: "Hej Koperta, koperta-Informator" :-)
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: