Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

.:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolęda 2017/2018
Wybierz swoją parafię:
+ Matki Boskiej Bolesnej - ul.Głogowska 97
+ Świętej Anny - ul.Limanowskiego 13/Matejki
+ Chrystusa Sługi - ul.Palacza 7
+ Michała Archanioła - ul.Stolarska 7
Parafia Matki Boskiej Bolesnej
ul. Głogowska 97

Kliknij, aby zobaczyć w całości

Kliknij, aby zobaczyć w całości
Parafia Św.Anny
ul. Matejki 42 / Limanowskiego 13
28.12.2017 r. g. 16:00 - ul. Siemiradzkiego 7, 8, 9.
28.12.2017 r. g. 16:00 - ul. Siemiradzkiego 10, 10a, 11, 12.
28.12.2017 r. g. 16:00 - ul. Ułańska 4, 6, 8 i ul. Wojskowa 9f, 9g, 9h.
29.12.2017 r. g. 16:00 - ul. Wojskowa 1 a, b, c, d.
29.12.2017 r. g. 16:00 - ul. Wojskowa 3 a, b, d, e, f, g, h, i, j, k, l.
30.12.2017 r. g. 14:00 - ul. Wyspiańskiego 2, 3, 5, 10, 11, 12, 13.
30.12.2017 r. g. 14:00 - ul. Wyspiańskiego 14 z oficyną, 15, 15a.
30.12.2017 r. g. 14:00 - ul. Wyspiańskiego 16, 17,18, 20, 21, 22.
2.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Wyspiańskiego 26 (City Park).
2.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Reymonta oraz ul. Wyspiańskiego 19, 23, 25, 38, 41, 45.
3.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Matejki 29 do 35 oraz 38, 39, 40, 44, 45.
3.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Matejki 36.
4.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Matejki 37, 52.
4.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Matejki 46, 47, 48, 49.
4.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Matejki 53, 54, 55.
5.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Drużbackiej 1, 2.
5.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Drużbackiej 3, 4.
6.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Drużbackiej 5, 6.
6.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Drużbackiej 7, 8.
7.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Kossaka 1, 2, 3, 4, 5, 6.
7.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Kossaka 7, 8, 9 , 10.
8.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Chełmońskiego 1, 4.
8.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Chełmońskiego 3, 19, 21, 22.
8.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Chełmońskiego 2, 5.
9.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Kolejowa 4, 4a, 5a, 50, 53.
9.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Klonowica oraz ul. Berwińskiego.
10.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Calliera 4, 4a, 6, 8.
10.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Calliera 8a, 8b, 12.
11.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Calliera 10, 14
11.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Małeckiego 8, 9, 14, 17.
11.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Małeckiego 10, 11, 12, 12a, 13.
12.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Małeckiego 15, 16.
12.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Małeckiego 21, 22.
12.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Małeckiego 18, 19.
13.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Małeckiego 23, 26, 27, 28.
13.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Małeckiego 24, 24a oraz ul. Łukaszewicza 1.
13.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Łukaszewicza 2, 7, 8, 10.
14.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Łukaszewicza 3, 4.
14.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Łukaszewicza 5, 6.
15.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Graniczna 5, 6, 7, 9, 10, 11.
15.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Graniczna 1, 3, 4, 12, 12b, 13.
15.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Graniczna 13a, 13b, 14, 15.
16.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Strusia 1, 2.
16.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Strusia 2a, 2b, 3, 3a.
17.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Strusia 5, 6.
17.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Strusia 7, 8, 9.
18.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Kanałowa 10, 11, 12, 13, 14.
18.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Kanałowa 15, 15a, 17, 18.
18.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Rynek Łazarski 4, 5, 6.
19.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Rynek Łazarski 4, 5, 6.
19.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Głogowska 48, 50, 54, 56.
19.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Głogowska 51, 53, 55, 57.
20.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Głogowska 61, 63.
20.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Głogowska 64, 64a, 66, 65.
20.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Głogowska 69.
21.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Głogowska 58, 60, 62, 71.
21.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Głogowska 75, 77.
22.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Głogowska 70, 72, 74, 76.
22.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Głogowska 67, 73, 78 + oficyna, 79.
22.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Głogowska 80. 
23.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Głogowska 82, 84 oraz Sczanieckiej 1b.
23.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Sczanieckiej 1, 1a, 3, 3a, 7.
24.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Sczanieckiej 5, 5a, 5b.
24.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Sczanieckiej 9, 9a, 11, 11a.
25.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Kasprzaka 1, 1a, 2.
25.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Kasprzaka 2a, 3, 3a, 4, 4a.
25.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Kasprzaka 5, 6, 7.
26.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Kasprzaka 7a, 8.
26.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Niegolewskich 7, 9, 11.
26.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Niegolewskich 6, 8, 10, 12, (14), 16.
27.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Niegolewskich 13, 15, 19, 21, 27, 33.
27.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Niegolewskich 15a, 17, 20.
27.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Niegolewskich 22, 24.
28.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Niegolewskich 26, 28.
28.01.2018 r. g. 14:00 - ul. Niegolewskich 28a, 28b, 28c.
29.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Niegolewskich 30, 30a, 30b.
29.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Niegolewskich 32, 34, 36.
29.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Jarochowskiego 2, 2a.
30.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Jarochowskiego 4, 6, 8, 10.
30.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Jarochowskiego 12, 14, 16.
31.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Limanowskiego 1, 2, 3, 4, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 11.
31.01.2018 r. g. 16:00 - ul. Limanowskiego 15a, 15b, 16, 16a, 17.
1.02.2018 r. g. 16:00 - ul. Limanowskiego 10, 12.
1.02.2018 r. g. 16:00 - ul. Limanowskiego 18, 19, 21, 23, 23a.
1.02.2018 r. g. 16:00 - ul. Limanowskiego 18a. 
2.02.2018 r. g. 16:00 - ul. Limanowskiego 18b.
2.02.2018 r. g. 16:00 - ul. Limanowskiego 20.
3.02.2018 r. g. 14:00 - ul. Limanowskiego 22, 24a.
3.02.2018 r. g. 14:00 - ul. Limanowskiego 24, 25, 25a, 27.
3.02.2018 r. g. 14:00 - ul. Limanowskiego 27a, 29, 31.
4.02.2018 r. g. 14:00 - kolęda na życzenie.
Parafia Chrystusa Sługi
ul. Palacza 7
27 grudnia 2017 (środa) godz. 14:00 - ul. Arciszewskiego 1-15, 23 m. 1-60
28 grudnia godz. 14:00 – ul. Arciszewskiego 23 m. 61-121, 25 m. 1-60
29 grudnia godz. 14:00 – piątek 1. ul. Arciszewskiego 25 m. 61-121, 29 m. 1-40
30 grudnia godz. 13:00 – ul. Arciszewskiego 29 m. 41-80, 29 m. 81-121
2 stycznia 2018 godz. 15:45 - ul. Arciszewskiego 31/33, 35 a,b, c, d, e, f, g
3 stycznia godz. 15:45 – ul. Arciszewskiego 35 h, i, j k, l, m, n, o, p
4 stycznia godz. 15:45 –  ul. Winklera, ul. Kasprzaka 40-49, ul. Palacza 3, 3a
5 stycznia godz. 15:45 – ul. Kasprzaka 50-62, ul. Palacza 5, 5a
8 stycznia godz. 15:45 – ul. Palacza 8, 9, 10, 12, od 11 do 38
9 stycznia godz. 15:45 – ul. Palacza 29, 41
10 stycznia godz. 15:45 –  ul. Palacza 43, ul. Hetmańska 2a—22
11 stycznia godz. 15:45 – ul. Hetmańska 24-46 (numery parzyste)
12 stycznia godz. 15:45 – ul. Rogalińskiego, ul. Cybulskiego
13 stycznia godz. 13:00 – ul. Biedrzyckiego, ul. Jarochowskiego 40-64 numery parzyste
14 stycznia godz. 15:00 – ul. Jarochowskiego 41-77 numery nieparzyste
15 stycznia godz. 15:45 – ul. Kosynierska 3, 5, 7 a-f
16 stycznia godz. 15:45 – ul. Kosynierska 6, 8, 10 a,b, 11, 12, 14, 16, 18
17 stycznia godz. 15:45 – ul. Nehringa, ul. Kosynierska 15, 17, 20, 22, 24, 26
18 stycznia godz. 15:45 – ul. Kuźnicza 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
19 stycznia godz. 15:45 – ul. Kuźnicza 6, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
20 stycznia godz. 13:00 – ul. Kuźnicza 8, 10, 12, 14
21 stycznia godz. 15:00 – ul. Górczyńska 20 a, b, 22
22 stycznia godz. 15:45 – ul. Kuźnicza 16, 18, ul. Górczyńska 7–29 (numery nieparzyste)
23 stycznia godz. 15:45 – ul. Górczyńska 38, 42
24 stycznia godz. 15:45 – ul. Górczyńska 40, 44
25 stycznia godz. 15:45 – ul. Górczyńska 48 oraz 6-16 (numery parzyste)?
26 stycznia godz. 15:45 – ul. Górczyńska 31 a, b, 33, 37, 39, 41, ul. Głogowska 114-128
27 stycznia godz. 13:00 – ul. Krauthofera 16a, b, c, d, e
27 stycznia godz. 10:00 – ul. Dwatory, ul. Krauthofera działki
28 stycznia godz. 15:00 – ul. Górczyńska 46
29 stycznia godz. 15:45 – ul. Głogowska 152, 154, 154a
30 stycznia godz. 15:45 – ul. Głogowska 133 a,b, 158, 160, ul. Górczyńska 6, 8, ul. Krauthofera 21-35
31 stycznia godz. 15:45 – ul. Krauthofera 3 – 19, Drobna, Dmowskiego 95, Wrońskiego, Krauthofera 40 – 56, Górecka
1 lutego godz. 15:45 – ul. Krauthofera 18, 18 a, b, c, d, e, f, g. h.
Parafia Michała Archanioła
ul. Stolarska 7
Odwiedziny duszpasterskie rozpoczynają się od godz. 15:30:
• czwartek, 28 grudnia 2017 – ul. Przybyszewskiego, ul. Polna 86a, 86b, 86c, 86d
• piątek, 29 grudnia – ul. Polna 72a, 74, 76, 78, 80, 80a, 82, 84, 84a
• sobota, 30 grudnia – ul. Polna 64, 66, 68, 70, 72 
• wtorek, 2 stycznia 2018 – ul. Biała 1, 1a, 1b, ul. Zakątek, ul. Niecała 1,2,2a,3,4,5
• środa, 3 stycznia – ul. Niecała 6, 8, 10, 12, 14, 16, ul. Marcelińska 8b, 22, 24, 30, 34, 36a,36b,36c
• czwartek, 4 stycznia  – ul. Marcelińska 4a, 4b, 6, 8a; ul. Wojskowa 11/13, 16, 18, 20, 22, 24a, 24.
• piątek 5 stycznia – ul. Wojskowa 15, 17, 19, 21, 23, 25
• niedziela 7 stycznia – ul. Wojskowa 5-10a
• poniedziałek 8 stycznia – ul. Wojskowa 8, 10, ul. Iłłakowiczówny, ul. Reymonta
• wtorek 9 stycznia – ul. Grunwaldzka 3, 13, 15, 17, 16a, 20a, 20b, 23, 24/26
• środa 10 stycznia – ul. Grunwaldzka 25, 27, 28a, 38a, 38b, 40, 42, 44
• czwartek 11 stycznia – ul. Grunwaldzka 29a, 29b, 31a, 31b, 33a, 33b
• piątek 12 stycznia – ul. Grunwaldzka 35a, 35b, 37a, 37b
• sobota 13 stycznia – ul. Grunwaldzka 41a, 41b, 43a, 43b; ul. Ułańska 10, 12, 14
• niedziela 14 stycznia – ul. Ułańska 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20a, 20b
• poniedziałek 15 stycznia – ul. Bukowska 11, 11a, 13, 15, 17, 21, 25, 26, 26a, ul. Gajowa, ul. Szylinga
• wtorek 16 stycznia – ul. Bukowska 28, 30, 32; ul. Stolarska, ul. Kraszewskiego i Zeylanda
• środa 17 stycznia – ul. Grottgera 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8; ul. Zeylanda c.d.
• czwartek 18 stycznia – ul. Grottgera 8a, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
• piątek 19 stycznia – ul. Kossaka od 11 do 22; ul. Chełmońskiego 8, 9
• sobota 20 stycznia – ul. Chełmońskiego 10-18, ul. Siemiradzkiego
• niedziela 21 stycznia – ul. Skryta 1-7, 13,14,15
• poniedziałek 22 stycznia – ul. Skryta 8,9,10,11; ul. Matejki 1,2,3,4,5,6,7,7a,11,56,57,58
• wtorek, 23 stycznia – ul. Matejki 60, 63, 65, 65a, 65b, 66, 67, 68
• środa, 24 stycznia – ul. Konopnickiej, Orzeszkowej, Parkowa 1, 3, 3a
• czwartek, 25 stycznia – ul. Parkowa 5, 7, 9, 11, ul. Śniadeckich od 1 do 9
• piątek, 26 stycznia – ul. Śniadeckich 11, 13, 14, 14a, 15, 16, 18
• sobota, 27 stycznia – ul. Śniadeckich 17, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 40, 44, 50, 52, 58/54, 60
• niedziela, 28 stycznia – ul. Głogowska 26, 26a, 28, 30, 36
• poniedziałek, 29 stycznia – ul. Głogowska 17, 19, 27, 29, 32, 38, 40
• wtorek, 30 stycznia – ul. Głogowska 35, 35a, 39, 41, 43, 43a, 45, 47, 47a, 49
• środa, 31 stycznia – ul. Małeckiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 31/32A-C, 33, 34, 35, 37, 38
• czwartek, 1 lutego – ul. Gąsiorowskich 5, 5a, 12, kolęda uzupełniająca (zgłoszenia w zakrystii lub biurze parafialnym)
• piątek, 2 lutego - ul. Gąsiorowskich 9, 10, 11; ul. Kanałowa 1-6
• sobota, 3 lutego – ul. Kanałowa 7, 8, 9
• niedziela, 4 lutego – ul. Kolejowa 1/3, 55, 55a, 57, kolęda uzupełniająca (zgłoszenia w zakrystii lub biurze parafialnym).
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: