Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad dwustu mikołajów w Gimnazjum 51 - zbierają pieniądze na Hospicjum dla dzieci {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad dwustu mikołajów w Gimnazjum 51 - zbierają pieniądze na Hospicjum dla dzieci {WIDEO}
06-12-2012 12:52   Janusz Ludwiczak
Ponad 230 uczniów, nauczycieli i pracowników Gimnazjum nr 51, ubranych cały dzień w mikołajowe czapki bawi się, a także uczy jak i dlaczego należy pomagać innym. W ramach akcji "Pomaganie mikołajkowe to działanie fajowe" w szkole przy ul. Potockiej trwa zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkopolskiego Hospicjum dla dzieci.

Zbiórka na Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci odbywa się w Mikołajki w Gimnazjum nr 51 im. Jana Pawła II przy ul. Potockiej. W akcję zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele, dyrekcja i pracownicy szkoły.

Nasi uczniowie biorą udział w wielu akcjach, gdzie udzielają się jako wolontariusze. Od wielu lat pracują również dla Fundacji "Dziewczynka z zapałkami". Uczniowie pomagają swoim kolegom i koleżankom z różnych szkół. Ta akcja ma na celu pokazanie również tego, że wszyscy jesteśmy jednością - nauczyciele i uczniowie. Wszyscy są w to zaangażowani. Idea jest piękna. Każdy z nas uczy się pomagać innym i daje coś z siebie. Nie liczy się zebrana kwota. Każdy z nas wyciąga pieniądze z kieszeni i coś z siebie ofiaruje. Liczy się cel i serce - powiedziała Kamila Hnatyk dyrektor Gimnazjum nr 51.

W Gimnazjum nr 51 odbywa się również konkurs mikołajkowy dla uczniów. Zadaniem będzie napisanie listu do św. Mikołaja, w którym znajdą się odpowiedzi na pytania: "Czego życzę krajowi, miastu, szkole i sobie?".

W czwartek przed godz. 10 w holu szkoły pojawiło się naraz 230 mikołajów, którzy zaśpiewali również kolędy "Przybieżeli do Betlejem Pasterze" i "Lulajże Jezuniu" oraz pastorałkę "We wish you a Merry Christmas".

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Kwiatek dla Ewy" - koncert rozrywkowy dla Aktywnych 60+ w wykonaniu Piotra Jurkiewicza i Eugeniusza Cołty
Wstęp pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązujących

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: