Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sandra, Boney M. i Papa D. przenieśli poznaniaków w lata 80. {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sandra, Boney M. i Papa D. przenieśli poznaniaków w lata 80. {GALERIA ZDJĘĆ}
26-11-2012 00:26   Janusz Ludwiczak
Gwiazdy lat 80. - Sandra, Samantha Fox, Sheyla Bonnick z Boney M i Papa D. zaśpiewali swoje największe przeboje w piątek w Arenie.

Ponad pięciogodzinną zabawę w rytmie lat 80. zapewniły poznaniakom takie gwiazdy jak Papa D., , Sheyla Bonnick z Boney M, Sandra i Samantha Fox.

W piątek wieczorem Arena zamieniła się w prawdziwy dyskotekowy parkiet, na którym bawiło się ok. 7 tysięcy osób. Zabawa, która rozpoczęła się o godz. 19:00 zakończyła się po godz. 1 w sobotę.

Organizatorem imprezy zatytułowanej "Andrzejki lat 80." była spółka More Than Production. Więcej o artystach, którzy wystąpili w Arenie można przeczytać w artykule: Gwiazdy lat 80. - Sandra, Samantha Fox, Papa D. i Sheyla Bonnick z Boney M., wystapią w Arenie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: