Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Magistrat ogłosił przetarg na wymianę okien w budynku... Urzędu Miasta przy Matejki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Magistrat ogłosił przetarg na wymianę okien w budynku... Urzędu Miasta przy Matejki
05-10-2012 01:28   Janusz Ludwiczak
Urząd Miasta ogłosił przetarg na wymianę okien w budynku Urzędu Miasta Poznania przy ul. Matejki 50.

Zamówienie obejmuje wymianę stolarki okiennej w budynku Urzędu Miasta Poznania przy ul. Matejki 50. Zakres prac obejmować będzie: rozebranie drewnianych prowadnic rolet zewnętrznych, wykucie z muru podokienników drewnianych, wykucie z muru i wstawieniu nowych okien drewnianych, obsadzenie drewnianych podokienników, wykonanie izolacji przeciwwilgociowych i cieplnych oraz wykonanie robót tynkarskich i malarskich. Wykonawca będzie miał na to czas do 18 grudnia.

Wnioski należy składać do 15 października do godz. 11:45 w Biurze Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Poznania, pl. Kolegiacki 17, 61-841 Poznań, pok. 446.

W budynku Urzędu Miasta Poznania przy zbiegu ulic Matejki i Wyspiańskiego znajduje się m.in. Wydział Działalności Gospodarczej, grunwaldzka filia Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Wydział Wspierania Jednostek Pomocniczych oddział Grunwald oraz Biuro Informacji Teleinformatycznej.


Komentarze (2)

07-10-2012 12:57:59
Slawek
Wydział Wspierania Jednostek Pomocniczych - a kiedy pododdział wspomagania wydziału wspierania jednostek pomocniczych?
06-10-2012 20:34:23
wkurzony
myślę ,że te dziesiątki tysięcy złotych-trzeba wydać na mieszkania kwaterunkowe,gdzie mieszkają ludzie,którzy nie mają przestawionych piecy na zimę,zrujnowane kominy,braki w rynnach-a nie grzać tyłki urzędnicze.Okna w tym budynku-są w lepszym stanie-niż w "komunalkach".Miasto widać ma gdzieś mieszkańców,-a to przecież ich pieniądze
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: