Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Rynku Łazarskim i skrzyżowaniu Głogowskiej/Hetmańskiej poserfujemy po internecie za darmo - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Rynku Łazarskim i skrzyżowaniu Głogowskiej/Hetmańskiej poserfujemy po internecie za darmo
01-06-2012 23:44   Janusz Ludwiczak
Jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 można surfować w Internecie, korzystając z HotSpotów Inea. Do końca roku ich sieć będzie liczyła około 100 punktów dostępowych, umiejscowionych w najbardziej uczęszczanych miejscach Poznania. Na Łazarzu będą to m.in. Rynek Łazarski, przystanki tramwajowe "Głogowska/Hetmańska", Rondo Jeziorańskiego oraz tereny kampusu Uniwersytetu Medycznego w obrębie ulic Przybyszewskiego i Rokietnickiej. Podczas Euro 2012 dostęp do Internetu w pierwszych dwudziestu HotSpotach będzie bezpłatny dla wszystkich, po mistrzostwach abonenci sieci Inea będą mogli korzystać z punktów dostępowych za darmo, bez ograniczeń przez cały czas.

Inea buduje sieć HotSpotów w Poznaniu. Są one umiejscowione w najbardziej uczęszczanych miejscach, m.in. parkach, obiektach użyteczności publicznej czy na placach. Można korzystać z nich używając laptopa, tabletu, telefonu komórkowego lub innych urządzeń wyposażonych w bezprzewodową kartę sieciową z dostępem do internetu w standardzie WiFi.

Tuż przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej 2012 Inea uruchomiła pierwszych 20 punktów dostępowych. Do końca roku ich sieć będzie liczyła już ok. 100 takich miejsc. Od przyszłego roku średnio co tydzień operator planuje uruchamiać kolejny nowy punkt dostępu do internetu w Poznaniu.

Podczas Euro 2012 będzie można korzystać z HotSpotów INEA za darmo przez 15 minut każdego dnia. Dla Abonentów INEA, którzy posiadają aktywną usługę dostępu do Internetu o prędkościach wyższych niż 1 Mb/s, dostęp do Internetu będzie bez ograniczeń oraz opłat przez cały czas. Osoby spoza sieci Inea mogą surfować za pobraniem opłaty, po wysłaniu wiadomości SMS na wskazany numer lub dokonując przelewu na konto operatora.

Aby zalogować się do HotSpotu, abonenci sieci Inea będą potrzebować numer klienta (IDK) i hasło dostępu do elektronicznego biura obsługi abonentów (eBOA). Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu 61 222 22 22 oraz na stronach internetowych sieci Inea.

Lokalizacje HotSpotów Inea na Łazarzu:

  • Rynek Łazarski
  • "Głogowska/Hetmańska" - przystanki MPK
  • Rondo Jeziorańskiego
  • ul. Przybyszewskiego - tereny Uniwersytetu Medycznego


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: