Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Szóstka" i "szesnastka" nie dojeżdżają do Browaru. Od Dworca Zachodniego jeżdżą autobusy "T" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Szóstka" i "szesnastka" nie dojeżdżają do Browaru. Od Dworca Zachodniego jeżdżą autobusy "T"
19-05-2012 19:42   Janusz Ludwiczak
Trwa wymiana zwrotnicy na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi, Półwiejskiej i Górnej Wildy. Z tego powodu tramwaje linii nr 2, 6, 9, 12 i 16 jadą objazdami. Od Dworca Zachodniego do Ronda Rataje kursują autobusy zastępcze "za tramwaj".

Do niedzieli włącznie "szóstką" i "szesnastką" nie dojedziemy do Starego Browaru i na Półwiejską. Ekipy MPK wymieniają zwrotnicę na ulicy Królowej Jadwigi przy skrzyżowaniu z ulicą Półwiejską i Górną Wildą. Objazdami jadą również tramwaje linii nr 2, 9 i 12.

Tramwaje linii nr 6 od skrzyżowania Głogowskiej i Hetmańskiej jężdżą przez Głogowską i Most Dworcowy a następnie objazdem po trasie: Towarowa - Św. Marcin - Most Uniwersytecki - Rondo Kaponiera - Roosevelta - Fredry - Gwarna - Św. Marcin - Marcinkowskiego - Podgórna - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Rondo Rataje i po stałej trasie na Miłostowo.

Natomiast tramwaje linii nr 16 z Górczyna kursują objazdem przez Głogowską, Hetmańską, Rondo Starołęka, Zamenhofa, Rondo Rataje, Jana Pawła II, Most Rocha i po stałej trasie na os. Sobieskiego.

"Dwójka" i "dziewiątką" z Dębca i Wildy kursują przez Królowej Jadwigi, Matyi, Towarową, Most Uniwersytecki i Rondo Kaponiera. Natomiast "dwunastka" podobnie jak tramwaje linii nr 6 kierowane są objazdem przez Strzelecką, Plac Wiosny Ludów i Marcinkowskiego.

Na trasie DWORZEC ZACHODNI - Głogowska - Most Dworcowy - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - RONDO RATAJE uruchomiona została autobusowa komunikacja zastępca "za tramwaj". Autobusy linii T kursują co kwadrans, a w godzinach od 8 do 18 co 12 minut.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: