Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od kominków i przyłączy wodnych po maski ochronne, wozy strażackie i sejfy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od kominków i przyłączy wodnych po maski ochronne, wozy strażackie i sejfy
30-04-2012 01:14   Janusz Ludwiczak
Kotły gazowe, kominki, a także maski i kombinezony ochronne, węże strażackie, mundury, sejfy, a nawet śmigłowiec MD Explorer, produkowany przez Mc Donnell Douglas Helicopter Inc. - to wszystko można było zobaczyć na targach "Instalacje", "Kominki", "Securex", "Sawo" i "TCS", które odbyły się w minionym tygodniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Aż pięć imprez - "Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne, "Kominki" - Międzynarodowe Targi Kominkowe, "Securex" - Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń, "TCS" - Targi Ciepła Systemowego, "Wodociągi" - Międzynarodowe Targi Branży Wodno-Kanalizacyjnej oraz "Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa odbyło się w minionym tygodniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na targach "Sawo" można było zobaczyć m.in. śmigłowiec MD Explorer, produkowany przez Mc Donnell Douglas Helicopter Inc., zaś na targach "Securex" prezentowane były nie tylko sejfy i systemy monitoringu, ale również pistolety. Zwiedzający mogli zobaczyć również akcję policjantów podczas napadu na konwój. Natomiast strażacy przygotowali pokazy ratownictwa.

A już w przyszłym tygodniu na MTP odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyki "Expopower", Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej "Greenpower" oraz Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: