Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od kominków i przyłączy wodnych po maski ochronne, wozy strażackie i sejfy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od kominków i przyłączy wodnych po maski ochronne, wozy strażackie i sejfy
30-04-2012 01:14   Janusz Ludwiczak
Kotły gazowe, kominki, a także maski i kombinezony ochronne, węże strażackie, mundury, sejfy, a nawet śmigłowiec MD Explorer, produkowany przez Mc Donnell Douglas Helicopter Inc. - to wszystko można było zobaczyć na targach "Instalacje", "Kominki", "Securex", "Sawo" i "TCS", które odbyły się w minionym tygodniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Aż pięć imprez - "Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne, "Kominki" - Międzynarodowe Targi Kominkowe, "Securex" - Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń, "TCS" - Targi Ciepła Systemowego, "Wodociągi" - Międzynarodowe Targi Branży Wodno-Kanalizacyjnej oraz "Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa odbyło się w minionym tygodniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na targach "Sawo" można było zobaczyć m.in. śmigłowiec MD Explorer, produkowany przez Mc Donnell Douglas Helicopter Inc., zaś na targach "Securex" prezentowane były nie tylko sejfy i systemy monitoringu, ale również pistolety. Zwiedzający mogli zobaczyć również akcję policjantów podczas napadu na konwój. Natomiast strażacy przygotowali pokazy ratownictwa.

A już w przyszłym tygodniu na MTP odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyki "Expopower", Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej "Greenpower" oraz Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Kwiatek dla Ewy" - koncert rozrywkowy dla Aktywnych 60+ w wykonaniu Piotra Jurkiewicza i Eugeniusza Cołty
Wstęp pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązujących

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: