Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od kominków i przyłączy wodnych po maski ochronne, wozy strażackie i sejfy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od kominków i przyłączy wodnych po maski ochronne, wozy strażackie i sejfy
30-04-2012 01:14   Janusz Ludwiczak
Kotły gazowe, kominki, a także maski i kombinezony ochronne, węże strażackie, mundury, sejfy, a nawet śmigłowiec MD Explorer, produkowany przez Mc Donnell Douglas Helicopter Inc. - to wszystko można było zobaczyć na targach "Instalacje", "Kominki", "Securex", "Sawo" i "TCS", które odbyły się w minionym tygodniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Aż pięć imprez - "Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne, "Kominki" - Międzynarodowe Targi Kominkowe, "Securex" - Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń, "TCS" - Targi Ciepła Systemowego, "Wodociągi" - Międzynarodowe Targi Branży Wodno-Kanalizacyjnej oraz "Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa odbyło się w minionym tygodniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na targach "Sawo" można było zobaczyć m.in. śmigłowiec MD Explorer, produkowany przez Mc Donnell Douglas Helicopter Inc., zaś na targach "Securex" prezentowane były nie tylko sejfy i systemy monitoringu, ale również pistolety. Zwiedzający mogli zobaczyć również akcję policjantów podczas napadu na konwój. Natomiast strażacy przygotowali pokazy ratownictwa.

A już w przyszłym tygodniu na MTP odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyki "Expopower", Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej "Greenpower" oraz Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: