Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przedszkolaki szukały zająca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przedszkolaki szukały zająca
31-03-2012 00:43   Janusz Ludwiczak
Dzieci z Przedszkola nr 32 "Świerszczykowe Nutki" miały w piątek nietypowe zadanie. Musiały poszukać zająca. Niestety przedszkolakom nie udało się go odnaleźć, jednak odkryły ślady oraz znalazły koszyczki z upominkami, które dla nich pozostawił.

Najpierw odbyło się przedstawienie "dzieci dzieciom". Wszystkie grupy przygotowały coś świątecznego. Później dzieci poszły na "Arenę" szukać zająca, tak długo aż znalazły jego ślady i koszyczki z upominkami, które pozostawił. Dzieci zasiadły też do wspólnego śniadania wielkanocnego, nie zabrakło jajka, białej kiełbasy i żurka w chlebie - mówi Elżbieta Orłowska-Hawliczek, dyrektor Przedszkola nr 32 "Świerszczykowe Nutki" przy ul. Chociszewskiego.

Do Przedszkola "Świerszczykowe Nutki", które mieści się w Parku Kasprowicza uczęszcza setka dzieci. Zajęcia dla przedszkolaków odbywają się w czterech grupach: "Biedronki" dla dzieci 2,5-letnich, "Pszczółki" dla 3 i 4-latków, "Świerszcze" dla 4-latków, zaś pięciolatki uczęszczają do grupy "Żabki".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: