Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przedszkolaki poznały zawody swoich rodziców i zasady Savoir-vivre - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przedszkolaki poznały zawody swoich rodziców i zasady Savoir-vivre
17-03-2012 09:21   Janusz Ludwiczak
W minionym tygodniu dzieci z Przedszkola nr 51 dowiedziały się na czym polega praca kolejarza, listonosza, kwiaciarki czy farmaceutki. Przedszkolaki odwiedziły również restaurację Magnolia, gdzie poznały zasady Savoir-vivre za stołem.

Marzec upływa w Przedszkolu nr 51 przy ul. Głogowskiej 40 jako miesiąc zajęć otwartych w grupach.

W minionym tygodniu przedszkolaki poznały bliżej zawody swoich rodziców. I tak w środę odbył się Dzień Kolejarza, a przedszkole zamieniło się w "Polskie Koleje Przedszkolne". W przedszkolu rozstawione zostały tory, a dzieci w podróż zabrał miniaturowy pociąg. Przedszkolaki poznały również historię lokomotywy oraz zapoznały się z pracą konduktora.

Przedszkolaki w ramach tygodnia zatytułowanego "Poznajemy zawody naszych rodziców" dowiedziały się również na czym polega praca listonosza, kwiaciarki czy farmaceutki.

W poprzednim tygodniu dzieci odwiedziły restaurację Magnolia, która znajduje się pod przedszkolem, na parterze tego samego budynku, w którym mieści się Przedszkole nr 51. W ramach tygodnia zatytułowanego "Zdrowo jemy więc gryziemy" maluchy poznały m.in. zasady Savoir-vivre za stołem.


Komentarze (1)

17-03-2012 16:58:15
morlock
Nobel dla Przedszkola 51! To co przypełzło na Łazarz wymaga natychmiastowej i kompleksowej nauki zachowania w niezależnych od rodziców ośrodkach edukacyjnych (i reedukacji dla starszaków). Autochtonom i swojej rodzinie mogę polecić kanał "Animal Planet" w temacie - "jak unikać niebezpieczeństwa w dziczy".
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

18:00
Przystanek Pireus ul. Głogowska 35
"Okno na świat" - Turcja
- informacje na temat tradycyjnej tureckiej muzyki i innych form sztuki
wstęp wolny

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: