Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przedszkolaki poznały zawody swoich rodziców i zasady Savoir-vivre - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przedszkolaki poznały zawody swoich rodziców i zasady Savoir-vivre
17-03-2012 09:21   Janusz Ludwiczak
W minionym tygodniu dzieci z Przedszkola nr 51 dowiedziały się na czym polega praca kolejarza, listonosza, kwiaciarki czy farmaceutki. Przedszkolaki odwiedziły również restaurację Magnolia, gdzie poznały zasady Savoir-vivre za stołem.

Marzec upływa w Przedszkolu nr 51 przy ul. Głogowskiej 40 jako miesiąc zajęć otwartych w grupach.

W minionym tygodniu przedszkolaki poznały bliżej zawody swoich rodziców. I tak w środę odbył się Dzień Kolejarza, a przedszkole zamieniło się w "Polskie Koleje Przedszkolne". W przedszkolu rozstawione zostały tory, a dzieci w podróż zabrał miniaturowy pociąg. Przedszkolaki poznały również historię lokomotywy oraz zapoznały się z pracą konduktora.

Przedszkolaki w ramach tygodnia zatytułowanego "Poznajemy zawody naszych rodziców" dowiedziały się również na czym polega praca listonosza, kwiaciarki czy farmaceutki.

W poprzednim tygodniu dzieci odwiedziły restaurację Magnolia, która znajduje się pod przedszkolem, na parterze tego samego budynku, w którym mieści się Przedszkole nr 51. W ramach tygodnia zatytułowanego "Zdrowo jemy więc gryziemy" maluchy poznały m.in. zasady Savoir-vivre za stołem.


R E K L A M A

Komentarze (1)

17-03-2012 16:58:15
morlock
Nobel dla Przedszkola 51! To co przypełzło na Łazarz wymaga natychmiastowej i kompleksowej nauki zachowania w niezależnych od rodziców ośrodkach edukacyjnych (i reedukacji dla starszaków). Autochtonom i swojej rodzinie mogę polecić kanał "Animal Planet" w temacie - "jak unikać niebezpieczeństwa w dziczy".
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

do 22-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Common Future - Kongres Odbudowy Ukrainy

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2023/2024 na Łazarzu

23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze dla dzieci i rodziców/dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com - liczba miejsc ograniczona

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: