Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Palmiarni koty czekają na swój dom - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Palmiarni koty czekają na swój dom
19-02-2012 01:42   Janusz Ludwiczak
Śnieżynka - zielonooka koteczka oraz kilka innych futrzaków szuka swojego domu. W weekend w Palmiarni odbywa się pokaz kotów przeznaczonych do adopcji, który zorganizowała Fundacja dla zwierząt "Animalia".

40 kotów poszukuje swojego domu i nowego właściciela. W weekend w Palmiarni odbywa się pokaz kotów przeznaczonych do adopcji, który zorganizowała Fundacja dla zwierząt "Animalia". Wybierając się pod palmy można poznać osobiście podopiecznych fundacji i wybrać pupila dla siebie, porozmawiać o zaletach posiadania kota w domu, a także dowiedzieć się, jakich obowiązków będzie musiał podjąć się przyszły właściciel kota.

Dziś jest możliwość zobaczenia kotów na żywo, ich pogłaskania, porozmawiania z wolontariuszem, które się nimi zajmują. Mam nadzieję, że któryś z kotów znajdzie w ten weekend swój dom. Do tej pory ponad tysiąc zwierząt znalazło nowego właściciela - mówi Elżbieta Straszewska z Fundacji dla Zwierząt Animalia.

Pomagamy bezdomnym zwierzętom zarówno kotom, jak i psom. Koty mamy u swoich wolontariuszy, opiekujemy się też psami, które nie mogą przebywać w schronisku. Mamy ponad 80 czworonogów do adopcji, z czego 40 kotów - dodaje Elżbieta Straszewska, Fundacja dla Zwierząt Animalia.

Kociaki można zobaczyć w Palmiarni jeszcze w niedzielę, w godz. od 10 do 17 (kasa do 16). Warunkiem wstępu jest zakupienie biletu do Palmiarni w cenie 7 zł normalny i 5 zł ulgowy.


Komentarze (1)

21-02-2012 13:50:46
Hania
Kotki sliczne ! Dobrze aby wszystkie znalazly nowy dom i kochajacych opiekunow.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: