Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będą ostrzegać mieszkańców przez sms - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będą ostrzegać mieszkańców przez sms
16-01-2012 21:49   Janusz Ludwiczak
Urząd Miasta uruchomił Samorządowy Informator SMS (SISMS), dzięki któremu także mieszkańcy osiedla Św. Łazarz mogą otrzymywać informacje m.in. o zagrożeniach (wichurach, śnieżycach, epidemiach) czy awariach i remontach (pękniętych rurach, zamkniętych drogach z powodu remontu).

Dzięki Samorządowemu Informatorowi SMS (SISMS) mieszkańcy m.in. Osiedla Święty Łazarz będą mogli otrzymywać informacje m.in. o zagrożeniach (wichury, powodzie, śnieżyce, katastrofy, epidemie) czy awariach i remontach (pęknięta rura, brak wody, brak ciepła, droga zamknięta z powodu remontu). System będzie również powiadamiać o konieczności ewakuacji z określonych rejonów miasta, np. w przypadku powodzi czy pożaru.

Aby aktywować bezpłatny system Samorządowy Informator SMS (SISMS) należy wysłać SMS o treści Tak.poz34 pod numer 661 000 112.

Więcej informacji również w załączniku.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (2)

25-01-2012 20:08:27
woltaren
Faktycznie swietna sprawa, ale z tego co pisza inni to bedą to tylko informacje o zagrożeniach dla życia i zdrowia mieszkańców np. powodzie, epidemie, skażenia chemiczne. Nie będzie ostżeżeń o pęknietych rurach, korkach w mieście, krótkich wyłączeniach gazu, prądu. Ale może tak lepiej, bo bysmy dostawali za dużo tych sms-ów.
16-01-2012 23:17:07
wolf
Fajna sprawa. Ciekawe, ze pierwszy portal nas którym się o tym dowiaduje, to portal Łazarza, a nie dla całego Poznania. Zobaczymy czy rzeczywiście będzie nas miasto informować o zagrożeniach i z jakim opóźnieniem będzie to robić.
Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: