Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prawie cały świat w jednym miejscu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prawie cały świat w jednym miejscu
23-10-2011 01:07   Janusz Ludwiczak
Morze czy góry? Polska czy zagranica? Między innymi takie dylematy mieli odwiedzający Tour Salon - Targi Regionów i Produktów Turystycznych, które przez cztery dni odbywały się na MTP.

Już po raz dwudziesty drugi na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w dniach od 19 do 22 października odbyły się Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon".

Na targach turystycznych polskie miasta i regiony, a także kraje z całego świata przedstawiały zwiedzającym swoją ofertę. Do spędzenia nie tylko urlopu, wakacji, świąt czy sylwestra zachęcały m.in. Trójmiasto, miasta aglomeracji śląskiej, Warszawa, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Zakopane, a także Małopolska, Świętokrzyskie oraz takie kraje jak Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Czechy czy tak egzotyczne zakątki jak Maroko, Brazylia, Egipt czy Japonia. Zainteresowaniem cieszyło się też stoisko... Smoleńska.

Na Tour Salon promowało się także nasze miasto.

Na targach miasto Poznań promuje swoje liczne atrakcje. Przede wszystkim chcielibyśmy pokazać, że jest to świetne miejsce na krótkie wypady. Mamy ofertę, która myślę, że zadowoli wielu, ponieważ są to atrakcje typu zabytki, architektura, trasy tematyczne, ale również dla tych, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas w naszym mieście. Przede wszystkim Termy Maltańskie, które niedawno zostały otwarte, ale również cały kompleks nad jeziorem Maltańskim. Chcielibyśmy zachęcić kibiców i turystów, którzy przyjadą do Poznania podczas Euro, aby zostali w naszym mieście na dłużej albo przyjechali ponownie. Chcielibyśmy ich przekonać, że to miasto ma nie tylko do zaoferowania mecze podczas Euro, ale również wiele atrakcji - powiedziała Marta Stawińska z Biura Kształtowania Relacji Społecznych.

Równocześnie z Tour Salon odbywały się Targi Wyposażenia Hoteli "Invest-Hotel 2011".

Kolejny, już 23. Tour Salon odbędzie się dopiero za rok, od 24 do 27 października 2012.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: