Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dodatkowa komunikacja na cmentarze. Kierowcy zaparkują na Arciszewskiego, na pasie rozdziału - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dodatkowa komunikacja na cmentarze. Kierowcy zaparkują na Arciszewskiego, na pasie rozdziału
22-10-2011 21:25   Janusz Ludwiczak
W weekend do cmentarza na Junikowie można dojechać aż czterema tramwajami (linii nr 1, 6, 7 i 13). Natomiast dla osób, które chcą na Cmentarz Górczyński dojechać własnym autem na ulicy Arciszewskiego wprowadzone zostało parkowanie w pasie rozdziału i pasie ruchu.

W sobotę i niedzielę część osób odwiedza już cmentarze i przygotowuje groby bliskich na Wszystkich Świętych.

Górczyn

Na Cmentarz Górczyński można dojechać autobusami linii nr 50, 63, 64, 79, 82 i 93 - do przystanku "Kordeckiego" oraz tramwajami linii nr 8, 14 i 16 do pętli Górczyn i dalej pieszo lub z przesiadką na autobus linii nr 50, 63, 82 lub 93.

Obowiązuje zakaz ruchu pojazdów ciężarowych, dla których wyznaczono objazd ulicami Hetmańską i Głogowską. Kierowcy mogą zostawić samochody na pasie ruchu i w pasie rozdziału ulicy Arciszewskiego na odcinku od Palacza do Ściegiennego.

Junikowo

W godz. od 9:00 do ok. 17:00 "szóstka" i "siódemka" zostały wydłużone z pętli przy Budziszyńskiej. Do Junikowa można więc dojechać tramwajami linii nr 1, 6, 7 i 13. Co 15 minut kursować będą autobusy linii nr 77.

Na ulicach Cmentarnej i Owczej zostanie wprowadzony ruchu jednokierunkowy (od ul. Grunwaldzkiej do ul. Złotowskiej).

Miłostowo

W godz. od 9:00 do ok. 17:00 "siódemka" i "jedenastka" zostają skierowane z pętli Zawady na Miłostowo. Do Miłostowa można więc dojechać tramwajami linii nr 6, 7, 8 i 11.

Na ulicy Warszawskiej obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h. Na wysokości cmentarza po obu stronach ulicy Warszawskiej wyznaczone zostaną miejsca postojowe.

Ogrody - Nowina

Na cmentarz przy ul. Nowina można z Łazarza najlepiej dojechać autobusem linii nr 82. W ten weekend nie przewidziano zmian w organizacji ruchu.

Kolejne zmiany w organizacji ruchu i ułatwienia dojazdów na cmentarze zostaną wprowadzone 29 października. O szczegółach będziemy Państwa informować w przyszłym tygodniu.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: