Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dodatkowa komunikacja na cmentarze. Kierowcy zaparkują na Arciszewskiego, na pasie rozdziału - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dodatkowa komunikacja na cmentarze. Kierowcy zaparkują na Arciszewskiego, na pasie rozdziału
22-10-2011 21:25   Janusz Ludwiczak
W weekend do cmentarza na Junikowie można dojechać aż czterema tramwajami (linii nr 1, 6, 7 i 13). Natomiast dla osób, które chcą na Cmentarz Górczyński dojechać własnym autem na ulicy Arciszewskiego wprowadzone zostało parkowanie w pasie rozdziału i pasie ruchu.

W sobotę i niedzielę część osób odwiedza już cmentarze i przygotowuje groby bliskich na Wszystkich Świętych.

Górczyn

Na Cmentarz Górczyński można dojechać autobusami linii nr 50, 63, 64, 79, 82 i 93 - do przystanku "Kordeckiego" oraz tramwajami linii nr 8, 14 i 16 do pętli Górczyn i dalej pieszo lub z przesiadką na autobus linii nr 50, 63, 82 lub 93.

Obowiązuje zakaz ruchu pojazdów ciężarowych, dla których wyznaczono objazd ulicami Hetmańską i Głogowską. Kierowcy mogą zostawić samochody na pasie ruchu i w pasie rozdziału ulicy Arciszewskiego na odcinku od Palacza do Ściegiennego.

Junikowo

W godz. od 9:00 do ok. 17:00 "szóstka" i "siódemka" zostały wydłużone z pętli przy Budziszyńskiej. Do Junikowa można więc dojechać tramwajami linii nr 1, 6, 7 i 13. Co 15 minut kursować będą autobusy linii nr 77.

Na ulicach Cmentarnej i Owczej zostanie wprowadzony ruchu jednokierunkowy (od ul. Grunwaldzkiej do ul. Złotowskiej).

Miłostowo

W godz. od 9:00 do ok. 17:00 "siódemka" i "jedenastka" zostają skierowane z pętli Zawady na Miłostowo. Do Miłostowa można więc dojechać tramwajami linii nr 6, 7, 8 i 11.

Na ulicy Warszawskiej obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h. Na wysokości cmentarza po obu stronach ulicy Warszawskiej wyznaczone zostaną miejsca postojowe.

Ogrody - Nowina

Na cmentarz przy ul. Nowina można z Łazarza najlepiej dojechać autobusem linii nr 82. W ten weekend nie przewidziano zmian w organizacji ruchu.

Kolejne zmiany w organizacji ruchu i ułatwienia dojazdów na cmentarze zostaną wprowadzone 29 października. O szczegółach będziemy Państwa informować w przyszłym tygodniu.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: