Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przez dwa miesiące dziurawa studzienka zagrażała bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przez dwa miesiące dziurawa studzienka zagrażała bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów
18-09-2011 01:26   Janusz Ludwiczak
Dopiero po naszej interwencji Telekomunikacja Polska SA naprawiła dziurawą studzienkę telekomunikacyjną, znajdującą się w Parku Kasprowicza. Zagrażała ona bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów.

Sporej wielkości dziura w studzience telekomunikacyjnej, która znajduje się na terenie Parku Kasprowicza, przy skrzyżowaniu ulic Sczanieckiej i Jarochowskiego zagrażała bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów.

Wyrwa w nawierzchni pojawiła się w połowie lipca. Jednak dopiero po naszej interwencji, Telekomunikacja Polska SA, która jest właścicielem studzienki usunęła awarię.

Maria Piechocka z biura prasowego Telekomunikacji Polskiej w Poznaniu deklarowała, że naprawa studzienki nastąpi najpóźniej do 12 września i słowa dotrzymała. Już w środę nie było śladu dziurawej studzienki.

O sprawie pisaliśmy w artykule: "Studzienka zagrażająca bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów w końcu zostanie naprawiona".

Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Studzienka zagrażająca bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów w końcu zostanie naprawiona

Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

18-09-2011 20:51:48
mieszkaniec
brawo Panie Redaktorze ;) co my mieszkańcy byśmy zrobili bez lazarz.pl?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

do 22-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Common Future - Kongres Odbudowy Ukrainy

23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: