Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przez dwa miesiące dziurawa studzienka zagrażała bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przez dwa miesiące dziurawa studzienka zagrażała bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów
18-09-2011 01:26   Janusz Ludwiczak
Dopiero po naszej interwencji Telekomunikacja Polska SA naprawiła dziurawą studzienkę telekomunikacyjną, znajdującą się w Parku Kasprowicza. Zagrażała ona bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów.

Sporej wielkości dziura w studzience telekomunikacyjnej, która znajduje się na terenie Parku Kasprowicza, przy skrzyżowaniu ulic Sczanieckiej i Jarochowskiego zagrażała bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów.

Wyrwa w nawierzchni pojawiła się w połowie lipca. Jednak dopiero po naszej interwencji, Telekomunikacja Polska SA, która jest właścicielem studzienki usunęła awarię.

Maria Piechocka z biura prasowego Telekomunikacji Polskiej w Poznaniu deklarowała, że naprawa studzienki nastąpi najpóźniej do 12 września i słowa dotrzymała. Już w środę nie było śladu dziurawej studzienki.

O sprawie pisaliśmy w artykule: "Studzienka zagrażająca bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów w końcu zostanie naprawiona".

Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Studzienka zagrażająca bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów w końcu zostanie naprawiona

Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

18-09-2011 20:51:48
mieszkaniec
brawo Panie Redaktorze ;) co my mieszkańcy byśmy zrobili bez lazarz.pl?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

07

gru

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złożone z dzieci i rodziców lub dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

08

gru

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Zza łazarskiego winkla" - spotkanie z gwarą i twórczością Danuty Zych
Piosenki o Poznaniu zaśpiewa Zespół Pasja

09

gru

do 11-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Ice Festival" - Festiwal Rzeźby Lodowej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: