Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wypadek na skrzyżowaniu Głogowskiej i Strusia: auto uderzyło w skrzynkę energetyczną; ranna osoba - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wypadek na skrzyżowaniu Głogowskiej i Strusia: auto uderzyło w skrzynkę energetyczną; ranna osoba
10-07-2011 00:32   Janusz Ludwiczak
Na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Strusia zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z pojazdów uderzył w skrzynkę energetyczną. Na miejsce przybyła straż pożarna, policja i pogotowie.

Do wypadku doszło ok. godz. 13. Kierowca jednego z samochodów uderzył w skrzynkę energetyczną, prawdopodobnie jechał zbyt szybko.

Na miejsce przybyły trzy jednostki straży pożarnej, policja i pogotowie, które zabrało jednego z poszkodowanych do szpitala.

Na tą chwilę wiadomo, że obydwaj kierowcy jechali ulicą Wyspiańskiego, jeden chciał skręcić w Głogowską, drugi pojechać prosto w Strusia. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśni policja.

Strażacy musieli posypać nawierzchnię środkiem neutralizującym, gdyż z jednego z pojazdów zaczął wyciekać płyn.

Dokładnie 24 godziny wcześniej sto metrów dalej doszło do innego wypadku. Na skrzyżowaniu ulic Małeckiego i Strusia doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Jedna osoba została przewieziona karetką do szpitala. Natomiast na ulicy Głogowskiej, przy skrzyżowaniu ze Śniadeckich doszło do kolizji trzech aut. Na szczęście w wyniku tego wypadku nic nikomu poważnego się nie stało. Wszystkie trzy uszkodzone samochody zabrała pomoc drogowa.


Na zdjęciu wypadek, do którego doszło w piątek na skrzyżowaniu Strusia i Małeckiego
Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Wypadek na skrzyżowaniu Małeckiego i Strusia, pasażer trafił do szpitala

ZOBACZ TAKŻE: Trzy auta zderzyły się na Głogowskiej

Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

28-07-2011 20:15:58
gośka
2 oasy ruchu i kierowcy się gubią. sama też by wpadła na tym odcinku gdyż prze maskę mojego auta wjechał koleś z prawego pasa na Wyspiańskiego, który służy do skrętu w prawo.
Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: