Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wojciech Wośkowiak będzie Przewodniczącym Rady Osiedla Święty Łazarz? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wojciech Wośkowiak będzie Przewodniczącym Rady Osiedla Święty Łazarz?
17-04-2011 01:26   Janusz Ludwiczak
Jak nieoficjalnie dowiedział się portal lazarz.pl Wojciech Wośkowiak zostanie Przewodniczącym Rady Osiedla Święty Łazarz.

Według naszych informatorów kandydat zapewnił sobie poparcie 15 radnych, co wystarczy do objęcia funkcji Przewodniczącego Rady Osiedla Święty Łazarz.

Wybory przewodniczącego rady osiedla i zastępców, przewodniczącego oraz członków zarządu osiedla odbędą się podczas poniedziałkowej sesji inauguracyjnej Rady Osiedla Święty Łazarz.

Mimo, iż nie odbyła się jeszcze pierwsza sesja Rady Osiedla Święty Łazarz, to już przeprowadzone zostały rozmowy pomiędzy niektórymi radnymi.

Czy Wojciech Wośkowiak zostanie faktycznie Przewodniczącym Rady Osiedla Święty Łazarz, o tym przekonamy się w poniedziałek.


Komentarze (7)

19-04-2011 08:23:19
Poznaniak
no i liczy się do emeryturki heheheh mały bo mały ale zawsze jakis %-ent
17-04-2011 18:34:27
pyrus
panie Wośkowiak, chciałeś być radnym miasta to pracuj jako radny, a nie bierz 30 srok za ogon.
17-04-2011 14:56:34
łazarz
Oby nie, mam nadzieję że to się nie sprawdzi, wiadomo że p. Wośkowiak jest znany na osiedlu, nie twierdzę, że nie zrobił dla osiedla dużo ale jego działalność w Radzie Miasta raczej nie charakteryzuje się wybitnością i jakąś wielką pracowitością, ot maszynka do głosowania i tuba propagandowa Ryszarda G. Dość stanowisk panie Wośkowiak, zabierz się za zwykłą pracę w Radach a nie kolekcjonowanie nowych stanowisk.
17-04-2011 14:03:05
oburzony
Zostawcie radnego Wojciecha w spokoju. Sporo zrobił dla Łazarza i Poznania. Gdyby nie zaangażowanie pana radnego, to już widzę, jak mielibyście wyremontowane chodniki, boiska ze sztuczną trawą czy plac zabaw w Parku Wilsona. Cóż jesteście zazdrośni, że p. Wośkowiakowi tak się udaje i efekty jego pracy doceniają wyborcy - dostał największą liczbę głosów w wyborach samorządowych i osiedlowych, wiec o czymś to świadczy.
17-04-2011 12:08:54
kaśka
Wcale mnie to nie dziwi. Za chwilę p. Wośkowiak będzie startował przecież do senatu, o czym pisała już wyborczaa: http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,9445424,Ludzie_prezydenta_Grobelnego_mysla_o_Senacie.html
17-04-2011 10:39:55
poznaniak
Kasa z tej puli czy z tam tej to mało ważne heheheh Ważne, że jest kasa. Tu pagada, tam pokrzyczy i kasa się liczy heheh
17-04-2011 10:26:25
gregory
panie wośkowiak malo panu, jest pan radnym miejskim, teraz osiedlowym. byl pan w komisji zajmujacej sie organizacja wyborow i chce byc jeszcze przewodniczacym rady osiedla? to, ze dostal pan najwiecej glosow, nie znaczy, ze jest pan wladca i krolem. kurcze swiety lazarz sie znalazl na swietym lazarzu. a kiedy znow zorganizuje pan spacer z prezydentem grobelnym po lazarzu? gdzie boisko orlik, ktore pan tak obiecywal uczniom zespolu szkol 33?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest… Wielkopolska!
- spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu "Teatru Mozaika"

24

paź

11:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Ćmony i Smeśki" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmai

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: