Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policjanci ostrzegali przed kieszonkowcami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policjanci ostrzegali przed kieszonkowcami
04-01-2011 00:48   redakcja, asp.szt.Maciej Nowak
Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok są czasem wzmożonych zakupów. Zajęci przygotowaniami stajemy się łatwym celem dla przestępców, którzy wykorzystują naszą nieuwagę w trakcie pobytu w sklepach, na bazarach i w środkach komunikacji miejskiej.

Należy pamiętać aby w odpowiedni sposób zabezpieczać swoje mienie. Nie nosić przy sobie bez potrzeby większych ilości pieniędzy i przedmiotów wartościowych. Ponadto nie afiszować się z ich posiadaniem. Pieniądze rozkładać w różnych miejscach ubrania. Portfela wraz z pieniędzmi i dokumentami nie chować do tylnej kieszeni spodni. Zachować czujność w momencie wsiadania i wysiadania z pojazdu komunikacji miejskiej. Zwracać szczególną uwagę na otoczenie gdy się znajduje w zatłoczonym pomieszczeniu. Zwracać uwagę aby nie pozostawiać żadnych przedmiotów na widocznym miejscu w samochodzie.

Dlatego też funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald przeprowadzili działania w ramach prewencji kryminalnej mające na celu edukowanie mieszkańców w tym zakresie.

Działania polegały na przekazywaniu ustnie i za pomocą ulotek informacji o zagrożeniu i sposobie jego zapobiegania. Przeprowadzono je na ciągach komunikacyjnych.


R E K L A M A

Fot: Komenda Policji Poznań-Grunwald

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: