Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kampania ruszyła. Kandydaci będą ogłaszać się przy Zachodnim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kampania ruszyła. Kandydaci będą ogłaszać się przy Zachodnim
03-11-2010 01:08   Janusz Ludwiczak
Na ulicach pojawiły się już banery przedstawiające kandydatów do Rady Miasta i na Prezydenta Poznania. Oznacza to, że na dobre ruszyła kampania wyborcza.

Banery przedstawiające kandydatów na prezydenta Poznania i ubiegających się o mandat radnego pojawiły się już na wielu łazarskich ulicach.

Do "zmiany wartej Poznania" na wiacie przystanku "Głogowska/Hetmańska" zachęca Dariusz Bachalski - kandydat SLD na prezydenta Poznania. Z kolei na ulicy Arciszewskiego uśmiecha się do nas Grzegorz Ganowicz proponując "Dobrą zmianę". Natomiast "Jeszcze więcej dla Poznania" proponują wiszący na ścianie kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej, w pobliżu Ronda Jeziorańskiego kandydaci z Komitety Wyborczego Wyborców Ryszarda Grobelnego.

W tym roku plakatów wyborczych nie znajdziemy przy pasach drogowych, czyli na latarnich, słupkach, przystankach i barierkach. Zastąpiły je specjalne konstrukcje, których w całym Poznaniu będzie 25. Jedna z takich konstrukcji znajduje się przy Dworcu Zachodnim.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: