Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sklep z dopalaczami działał w kamienicy Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sklep z dopalaczami działał w kamienicy Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald
17-10-2010 01:06   Janusz Ludwiczak
Sklep z artykułami kolekcjonerskimi (dopalaczami) działał przez kilka tygodni w kamienicy należącej do Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald". Jak się okazało najemca powierzchni bez wiedzy właściciela, czyli Spółdzielni wynajął sklep trzeciemu podmiotowi.

O sklepie, w którym można było kupić artykuły kolekcjonerskie pisaliśmy na początku października w artykule: Dopalacze ogarnęły także Łazarz.

Sklep ten funkcjonował od wakacji w kamienicy przy ul. Śniadeckich 16, która należy do Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald".

Widziałam, że wcześniej działał tu stomatolog. W pewnym momencie patrzę, że jest to sklep kolekcjonerski i słyszę, że są to dopalacze. Od razu zawiadomiłam kierownika Osiedla "Łazarz", Józefa Żeleńskiego - powiedziała Izabella Hermanowska z Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Gdy się o tym dowiedziałem natychmiast na drugi dzień wybrałem się do najemcy. Przygotowałem mu wypowiedzenie, gdyż zrobił to w sposób nielegalny. Na własną rękę właściciel zaczął szukać dodatkowych dochodów. Nic nie widzieliśmy, że powstał tutaj sklep z dopalaczami - mówi Józef Żeleński, Kierownik Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Najemca dostał ostrzeżenie, że jeśli nie zaprzestanie prowadzić tego typu działalności natychmiast zerwiemy umowę z poniesieniem przez niego konsekwencji karnych. Nie ukrywam, że bardzo pomogły nam działania podjęte przez sanepid i rząd - dodaje Józef Żeleński, Kierownik Osiedla "Łazarz".

Obecnie lokal przy ul. Śniadeckich 16 stoi pusty. Nad nim zamiast reklamy "artykuły kolekcjonerskie" wisi pusty, biały szyld. Wcześniej działał tu sklep cukierniczo-piekarniczy, a później centrum stomatologii.


Komentarze (2)

17-10-2010 14:45:46
pati
To oni nie sprawdzają kto u nich wynajmuje i jaką działalność mają u siebie. Super, urządze sex shop
17-10-2010 11:14:16
Poznaniak
Brawo za pomysłowość za to przyznaję 90 punktów. Zabrakło 10 bo w piwnicy
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: