Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Arenie znów prezentowano mieszkania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Arenie znów prezentowano mieszkania
04-10-2010 03:28   Janusz Ludwiczak
Wielkopolskie Targi Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych odbyły się w sobotę i niedzielę w hali Arena. Odwiedzający targi wypytywali także o ofertę powstającego przy ulicy Wojskowej kompleksu mieszkalnego "Kasztanowa Aleja".

Na targach prezentowali się deweloperzy z całego Poznania i okolic. Zwiedzający mogli zapoznać się nie tylko z ofertami kupna nowych mieszkań i domów, ale zasięgnąć bezpłatnych porad prawnych. Każdy, kto odwiedził w weekend Arenę otrzymał też bezpłatny katalog mieszkaniowy.

Na Wielkopolskich Targach Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych tabelaofert.pl można było zapoznać się także z ofertami deweloperów, którzy prowadzą inwestycje na terenie Łazarza. I tak firma Meblopol oferowała ostatnie wolne mieszkania w kompleksie "Arena Dom", jaki powstał przy zbiegu ulic Bogusławskiego, Morawskiego i Kasprzaka. Natomiast posiadacze trochę grubszych portfeli mogli zapoznać się z ofertą luksusowych apartamentów w loftach, w komplesie "City Park" przy ulicy Wojskowej. Za najtańszy, liczący 51,6 m2 apartament przyszły lokator musi zapłacić 768 840 zł (cena 1m2 wynosi 14 900 zł).

Swoją ofertę przedstawiał też Echo Investment, który obecnie przy ulicy Wojskowej buduje kompleks składający się z dwóch budynków. W każdym znajdzie się po 141 mieszkań, liczących od 46 do 94 m2. "Kasztanowa Aleja", która gotowa ma być do października przyszłego roku składać będzie się z kawalerek, a także mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych.

Za dwa tygodnie kolejne targi mieszkaniowe, które odbędą się w dniach 16-17 października, ale tym razem na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: