Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dobre Sąsiedztwo znów na Łazarzu! - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dobre Sąsiedztwo znów na Łazarzu!
19-04-2024 06:00   PROMOCJA
---ARTYKUŁ PROMOCYJNY---
Na Łazarzu startuje po raz kolejny program minigrantów #DobreSąsiedztwo. W poprzedniej edycji wielu mieszkańców i lokalnych organizacji zgłosiło swoje projekty, a zwycięskie trzy otrzymały wsparcie finansowe. Teraz społecznicy znów mają okazję do działania!

Organizatorem akcji jest Spravia, znany w Poznaniu deweloper, który aktualnie realizuje na Łazarzu inwestycję 64 Dmowskiego.

– Pierwsza edycja Dobrego Sąsiedztwa w tej dzielnicy urzekła nas ogromnym zaangażowaniem mieszkańców – ilość projektów i głosów była imponująca – mówi Andrzej Miś, rzecznik prasowy Spravii. – Przy okazji naszej kolejnej inwestycji na Łazarzu z prawdziwą przyjemnością wracamy z nową odsłoną akcji grantowej. Liczymy, że i tym razem uda nam się wspólnie z lokalnymi organizacjami zrobić wiele dobrego.

Do udziału w programie #DobreSąsiedztwo zaproszeni są wszyscy związani z dzielnicą (fundacje, organizacje, placówki edukacyjne, hufce, parafie, kluby sportowe, spółdzielnie, działające lokalnie przedsiębiorcy i in.), którzy chcieliby zorganizować coś dla mieszkańców Łazarza.

Może to być piknik, spotkanie integracyjne, festiwal lokalny, zakup książek do biblioteki, doposażenia w sprzęt sportowy czy też wsparcie remontu sali spotkań. Nie ma ograniczeń. Dlatego warto wziąć udział w programie i zgłosić swój pomysł!

Procedura jest bardzo prosta. Zgłaszając projekt, wystarczy w kilku zdaniach opisać swój pomysł. Pojawi się on wraz z innymi propozycjami na stronie internetowej. I to sami mieszkańcy Łazarza, oddając głosy, wskażą trzy, które trafią do realizacji. Zwycięzcy otrzymają po 5.000 zł.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie dobre-sasiedztwo.pl, tam też przyjmowane są zgłoszenia. Zgłoszeń projektów można dokonywać od 15 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu grantowego nastąpi do 20 czerwca 2024 roku.


---ARTYKUŁ PROMOCYJNY---
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: